Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Super pokračování (nahrazení dílů) suprového seriálu. Sice ne tak dobrý jako předeělé, ale co....6. řada je už tady....

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Musím uznat, že todle je asi zatím ten nejslabší snímek ze série resident evil. Ale i tak v něm najdete trochu akcičky a na konci i trochu zombíckého "srdíčka"

Norbit (2007)

nevím co má za účel dávat na sobotní pohodovej večer takovou nehoráznou kravinu. Toto by mohla být tak maximálně nějakaá hraná potrhlá pohádka pro děti

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Sice ten snímek není vůbec špatný, ale postrádám v tom nějaký trhák, prostě něco, abych se bavil a chtěl se na to dodívat. Bylo zde pár světlejších momentů, ale lepší hodnocení než toto fakt nemůžu udělit.

Moje žena a jiné katastrofy (2007)

NUDAAAAAA. Sice herecký zastoupení fakt hustý, ale jako film absolutní propadák... :( škoda. Sice tam byla jedna suprová scéna s viagrou, ale jinak jsem od toho čekal vážně víc.

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

OMFG, dyť zde nemůže existovat možnost, že to i ty děcka žerou. Na to, že se to taky jmenuje ROCK camp, tam rocku nezaznelo temer nic. Mohl bych tady vypravet dal - ale zbytecnost. Je mi docela líto, že jsem se na to vydržel koukat až do konce...

Machři (2010)

Mýmu hodnocení nepřidalo jen to, že se většina mých oblíbených komedálních herců a hezkcýh bab sešlo na jednom místě, ale prostě ten film má duši - má myšlenku. K tomu ještě ukazují, jak mohou i situace všedního života být fakt vtipné, když je berete trochu s nadsázkou. Doporučuju úplně všem

Zack a Miri točí porno (2008)

Sakra to je nápad :D Super film, hustej ,originální a vtipnej příběh s romancí jako třešničkou na dortu. Všem krom dětí vřele doporučuju.

Travička zelená (2008)

Todle byla docela dobrá komedie na dobrou noc :D Z některých momentů jsem se ale svíjel smíchy až ve křečích, takže to svoje momenty rozhodně má. Příběh je taky originální, sám o sobě taky vtipný, takže 65%