Solomon Kane (2009)

Film jako sám o sobě nebyl špatný, ale pro mě totálně nezáživný. Jediný co mě fakt překvapilo a líbilo se mi, byl Marek Vašut (překvápko) a suprově zpracovaný ďábel sám.

Zpátky ve hře (2005)

Martin je prostě supr herec, kterej svýma hláškama tomu dodáva takový šmrnc. Bez něho by to bylo mnohem horší. Pořád je to ale jako film docela klasická pokádka, která mě v ničem nedostal.Tedy krom posledního momentu, kdy se badguy trenér raduje a nese ve vzduchu kluka a pak ho zahodí - to mě dostalo do slz :D

Já, mé druhé já a Irena (2000)

I když tento snímek není bůhcí jak dobrý, musím zde vyzdvihnout herecký výkon Jima Carreyho. To, jak suprově zvárnil rozdvojení osobnosti bylo prostě boží. Mno a do kolenou mě pak dostávali jeho synově xD Nejlepší řízci - nerdové. Pokračování by mohli udělat jenom o nich a jejich hláškách :D

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Na todle pokračování jsem jako jeden z milovníků animovaných filmů Shreka byl moc zvědavý. Počítal jsem, že se v celkovém ději nestane tak moc, páč ženušku a děcka už Shrek má, království taky takže co víc. Musím ale říct, že mě tvůrci docela příjemně překvapili. Spousta stejných "nových" vtipných postav a scének s trochou vážnosti a lásky navrch. Jasně že to není nejlepší Shrek pod sluncem, ale přesto stojí za to se na něj kouknout.

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Když jsem to poprvé viděl na youtube, myslel jsem, že to je trailer na další díl MK v podobě krátkého filmu. Upřímě řečeno jsem byl docela nadšen. Když jsem ale zjistil, že to je sám o sobě krátkometrážní film, bylo mi to i líto.

Pařba ve Vegas (2009)

Totální nářez. Nejvtipnější, zábavná akční komedie, co jsem za poslední dobu viděl. Třeba tam není tolik vtipných hlášek jako jinde, ale zde je vtipná prostě samotná pointa a příběh. Určo doporučuju všem týpkům.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

Na to, že anglány zas tolik nemusím, tak todle byla docela i prča. Práce se tvůrci zhostili ale suprově. Nejtěžší složka ve filmech cestování časem je určitě poskládat a prolínat do zápletky různé šasové linie tak, aby dávaly smysl - a to se jim povedlo. K tomu pár vtipných scén a je dobrej film na světě. Chápu ale, že na tento film nemusí mít náturu každý. Občas hodně předvídatelný, někdy fakt dost suchý fórky FAQATTu dost na hodnocení (alespoň u mě) ubrolo.

A-Team: Poslední mise (2010)

Hustá, chytrá, rychlá a zábavná akce. Přesně todle jsem chtěl, přesně todle jsem od toho čekal. Je fajn, že i pro neamerické fanoušky, kteří nemají seriál A-team tolik v podvědomí, to pořád byl solidní nářez.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Super blbina, která stojí za to vidět. A jestli patří Adam Sandler mezi Vaše oblíbené herce, tak tuplem.

To byl zítra flám (2010)

Vůbec netuším, pro jakou generaci je tento film dělaný, čímž mě i trochu zmátl. Vystupují v něm sice hustí, ale pořád 40ti letí pánové a mluví sprostě tak, že toho za ten výlet řekli víc sprostých slov, než já za celý život. I tak to ale byla docela sranda, ale dojem pustim-si-to-ještě-někdy-jindy to na mě opravdu neudělalo. Čekal jsem od toho prostě něco trošičku jiného - něco lepšího.