Úsvit mrtvých (2004)

Tento snímek není vůbec špatný. Můj problém je ale to, že se vžívám hodně do postav a společně s nima řeším otázky jako je například dopravit se bandou zombíků na druhou stranu ulice a věřte - všecky postavy jsou pěkně tupý. Kdybych pominul todle a velmi nízkou inteligenci zombíků tak to byl supr celonoční horor. Proto jen 3 hvězdičky

Soumrak mrtvých (2004)

Lidi nechápu, co se vám na tom mohlo líbit. Až na pár vtipů jsem se za celou hoďku a půl fakt nezasmál. Byla to nuda a občas i hodně iritující. Fakt se na to už nikdy nejuknu

Iron Man 2 (2010)

Opět pěknej akční příběh, který nezklamal a suprově pobavil. Nic jiného netřeba říkat :)

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Mno tak na tendle díl jsem se docela těšil, páč jednička byla fakt hustá. Možná že jsem měl velká očekávání, tak se mi to tolik nelíbilo. Songy chipmunků tedy znovu moc pěkný ale příběh hodně předvídatelný. Ale uznávám, že pro děcka je to pořád žraso.

Zelená zóna (2010)

Miluju konspirační filmy, teda když dávají alespoň trochu smysl. A tendle sakra dává. 90%

Kniha přežití (2010)

Tendle film ve mě něco zanechal - vizi, jak bude s docela velkou pravděpodobností vypadat lidstvo někdy v budoucnosti. Je třeba položit si 3 otázky. Zabráníme tomu? Chceme tomu vůbec zabránit? A sakra jaký hodnocení dostane tento film?

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Suprový scénář, smál jsem se jako protrhnutý, příběh krásně propletený, ale přesto to ve mě neaznechalo nějakej větší dojem.

Kick-Ass (2010)

Tak todle je přesně komixovka jak má být. Spousta Joků, vtipných scének, silný příběh a hektolitry krve. Určo to stojí za skouknutí. (70%)

Ninja Assassin (2009)

Teda, říkal jsem si, že bych chtěl nějakej akční krvák na na co nenarazim...Suprový bitky, tuny krve a krásně zpomalené záběry rozkrajování lidí (pocta tvorbě). Přesně todle jsem chtěl a taky jsem to dostal :D