Imaginárium Dr. Parnasse (2009) odpad!

WTF? Totální propadák a totální ztráta 2 hodin. Dávalo to někomu to všechno alespoň trochu nějaký smysl? Jako reklamu na tento snímek hoši vytvořit fakt umí, ale toto....

Exmanželka za odměnu (2010)

Hodně moc iracionální jednání hlavních postav. Kdyby to tam zase ale nebylo, nevyskytli by se v poněkud zvláštních a tím někdy i dosti srandovních situacích. Docela příjemně jsem se u toho pobavil, ale vidět bych to tedy už znova nemusel...45% (5% k hodnocení přidává krádná Jennifer Aniston .) )

28 týdnů poté (2007)

Hustá zápletka, suprový začátek, který opravdu předčil 28 dnů poté, ale ten konec...no bože wtf? Jasný, že dává velikánský prostor pro pokračování, ale časový rozestup 28 týdnů a 28 měsiců od udání oné události mi na bezprostředné navázání tohoto příběhu, jak to vlastně s imuními sourozenci dopadne, přijde prostě hodně velký. Ale co. Třeba to bude uděláno nějakou formou flashbacků. Nechám se prostě překvapit.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Můj subjektivní názor je, že tento film si zdaleka nezaslouží víc jak 3 hvězdičky. Hodně předvídatelný příběh, který se pořád více a více zauzlovává až to časem nepřijde moc zajímavé. Po zkušenostech z DP1 a 2 opravdu nemůžu, i když celé suprové obsazení miluju, dát 4 a víc hvězd. Můj dojem? 50%

Dannyho parťáci 2 (2004)

To, že 2ky jsou horší než jedničky většinou platí. Ale vyjímky potvrzují pravidla, a tak je tomu i u DP2. SUprový příběh s geniálním vyústěním nakonec. Páč jsem ale už sehlédlý (něco jako sečtělý) v seriálu Podfukáři, tak mi konec byl jasný a nemůžu tak bohužel dát DP2ce plný počet hvězdiček. Už se těším na DP3ku.Zdar

Dannyho parťáci (2001)

Super herecký obsazení, super příběh, chytrý, důvtipný, prostě stojí za to to vidět.

28 dní poté (2002)

Na todle jsem se docela dlouho těšil až konečně přišlo volné odpoledne a tak i čas na 28 days later. Když sjem to zapnul, nevěříl jsem svým očím, kamera jak ještě z 20. století, prostě divný. Pak jsem to ale přestal vnímat a pořádně jsem se upl na příběh. Nemohu řici, že mě to teda natchlo, páč jsem viděl už hodně virus-zombie filmů, které jsou o dost lepší, ale ani 28 days later nebylo tak špatný. Rozhodně by se tento snímek měl stát jedním z mnoha skalpů fanoušků, kteří tento žánr filmů milujou.

Mr. Brooks (2007)

Není špatný snímek, ale že bych z toho byl nadchnutý se také řici nedá. Moc ani nevím co víc o tom říct.

Sex ve městě (2008)

Když jsem se na to díval, měl jsem takové smíšené pocity. Jednak tam bylo moc nereálných, až pohádkových situací, ale na druhou stranu to byla i docela sranda.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Miluju prostředí písku, nabudí to ve mě vždy pocit tajemna a dobrodružství. Dohromady s velmi podařilými efekty, krásnou Gemmou a pěkným příběhem byl tak vytvořen suprový audiovizuální zážitek. 90%