Na lince je vrah (2006)

Tohle je přehlídka hororových klišé. Simon West se snaží přesvědčením "méně, je někdy více" zahrát divákovi na nervy. Ano daří se mu to - mě na nervy zahrál, ale asi ne tak jak si sám představoval. Připadlo mi to jako úvod z Vřískotu, natahován na hodinu a půl. A blbost Jill (Camilla Belle) neznala mezí. Za své chyby by si smrt zasloužila...škoda. Jediné co působí dobře jsou některé lekačky, ale jinak je to zbytečný film.

Vrtěti psem (1997)

Velmi dobře se mi na tenhle film dívalo. De Niro a Hoffman předvádějí svůj herecký um dokonale a nevím co bych jim vytknul. Od pěti hvězdiček mě odradil trochu nezáživný začátek, pak už to ale bylo perfektní.

Sloužit Sáře (2002)

první hvězda je za Matthewa Perryho, druhá za to, že to bylo celkově i vtipné a třetí hvězda je za Bruce Campbella.

Městečko prokletých (1995)

Od Carpenterových kvalit jsem očekával trochu víc, ale nakonec se to dalo zkouknout. Na to, jak je námět a příběh jednoduchý, mi to přišlo docela zajímavě natočeno (tím nemyslím výborně) a i díky známým tvářím, které sice nepředvádějí žádné výkony, jsem se ani tak moc nenudil. Teda alespoň ne tak, jako v dětství, kdy jsem tento film poprvé. 50%

Sám doma (1990)

Tohlencto je film mojeho mládí. Fakticky dobrý, a nejen pro děti. Chris Columbus je prostě borec, a Macaulay Culkin (ještě neposkvrněný) se díky tomuto filmu stal hvězdou. teď jen otázka, zda-li mu to potom nestouplo do hlavy :)

Armageddon (1998)

Tenhle film určitě není špatný, ale co mi na něm vadilo je to, že už za pár minut ve vesmíru jsem věděl kdo umře, což je škoda. A tak mě nepřekvapil ani ten romanticky udělaný konec. Ale jinak je to slušný kousek. Bruce je cool

Král Škorpión (2002)

Hrozné. Ve filmu je strašně moc Rockových "vtipných" průpovídek, které nejsou vtipné. Což mě nenechalo klidným a s klidným svědomím jsem si řekl, že se na ten film víckrát nepodívám.

Doom (2005)

Konečně role pro Rocka. Takový dobrý nesympatický záporák. Pro znalce hry asi spíš zklamání. Já hru taky znám a dokonce jsem ji dohrál (a to hry nijak nehraju), ale musím přiznat, že jsem myslím na konci Doom 2 použil heslo, ale to bysme úplně odbočili od podstaty věci, kterou je atmosféra, ta se mi líbila na filmu hodně, monstra trochu chyběla. Celkově rozumím těm, co čekali lepší film, já ho taky čekal, ale po druhém zhlédnutí jsem usoudil že zas tak špatný není.

Kráčející skála (2004)

No nevím, The Rock na mě působí strašně uměle ... a po tomhle filmu jsem ho začal nějak nemít rád. Jeho postava, jeho chování, vyjadřování mě spíš sedí na záporáka, než kladného hrdinu. Celkově tento film je docela o ničem.... zapletka nijak originální, prostě akční béčko.

Ostrov (2005)

Docela dobrý film, ale strašně na můj vkus strašně přehnaný. Herci docela dobří, v některých situacích působí spíš komicky. Ale akční sekvence jsou dobré, to se musí nechat.... Michael Bay by se už více neměl pouštět do filmů o budoucnosti a všelijakých udělátek.