Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jimova životní role, která z něho udělala hvězdu. Takové komediální nadání nemá mnoho herců, ale Carrey ho dokázal zužitkovat dokonale a nastartoval tak svoji kariéru.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Ta podoba by jakžtakž byla, ale tam kde Jim a Jeff excelovali a kde bratři Farrellyovi dokázali dělat zábavu, se tento film topí a táhne na dno skvělý nápad natočit další díl o Harrym a Lloydovi.

Blbý a blbější (1994)

Skvělý výkon od Jima a Jeffa zaručil tomuhle filmu zasloužený úspěch. Škoda jen, že se tahle filmová dvojice nepotkala i v jinaších filmech, mohlo být více bžundy.

Maska (1994)

Parádní komediální výkon od Jima Carreyho... Tahle role je přímo pro něho a nikdo by Masku nedokázal zahrát líp než Jim. Jen škoda českého dabingu, kdy byl původní český dabing Jima předabován Martinem Dejdarem...Nic proti Dejdarovi, ale Jima neumí.

Noc v Roxbury (1998)

A já volal Emiliooooo!!! No tak tohle je vskutku skvost. Bratři Butabiovi jsou tak švihlí, že jejich blbost nezná mezí. Tohle je oddechový film, který v žádném případě nesmíte brát vážně... Jediné co musíte, je se naladit na notu Blbého a blbějšího a potom Vás tenhle film bude bavit.

Moje krásná čarodějka (2005)

Will Ferrell je dobrý jen ve chvílích kdy hraje samolibého, nafoukaného, sobeckého herce... v jiných chvílích, kdy se dostaví romantické proměna mi nepřijde jeho výkon tak dobrý... Ale tento film drží jen on a nikdo mu nepomůže ....

Bláznivá střela (1988)

Nebýt Franka Drebina, svět by přišel o hodně... ZAZ jsou skvělí a pokud se řekne slovo parodie, tak se mi hned před očima objeví tahle trojice a buď Leslie Nielsen a nebo Charlie Sheen. "Rozejděte se, není tady nic k vidění !!! "

The Visitation (2006)

Docela slabota, postupem minut se to dostává až do televizní produkce... Škoda .... Natočit se to mohlo určitě líp

Jackass: Film (2002)

Johny Knoxville a jeho partička psychopatů, ano to je to slovo, psychopatů... No jen aby se dožili padesátky :) Jinak tenhle hnus je ... ehm ... docela dobrý.

Pach krve (2003)

Tuctový horor, ve stylu texasského masakru, Hory mají oči a spousty dalších. škoda že je právě tuctový a takovýchto filmů je docela dost... a navíc tento není ničím vyjímečný. Ale i tak není špatný. 50%