Prci, prci, prcičky (1999)

Nechutné komedie tenkrát letěli a já se nechal hloupě nachytat, ale co .... bylo to přeci zábavné.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Není voják jako voják !!!! :D a tady to platí dvojnásob. Tohle je fraška. Takhle pitomý scénář je super :) Jen tak dál :)

Univerzální voják (1992)

Van Damma zcela zastínil skvělý Lundgren, který se tady konečně našel. Záporáci mu sedí. Rocky IV a Univerzální voják jsou jeho asi nejlepší filmy.

Přepadení 13. okrsku (2005)

Docela dobrý akční film, ale kdybych neznal Carpenterův okrsek, asi by moje hodnocení vypadalo jinak. Celkově se remake nepovedlo a radím Vám, raději se podívejte na původní Přepadení 13. okrsku.

Cyborg (1989)

První film co jsem s Van Dammem viděl, tenkrát se mi líbil, nevím jak by obstál teď, ale předběžně dávám 3* - až ho uvidím znova, tak hodnocení možná změním.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Už ne tak zábavné jako první díl, ale i tak je to na Stevenovi poměry dobré, asi jediné pokračování filmu co ve svojí kariéře natočil. Steven se ještě v těchto dobách snažil...

Přepadení v Pacifiku (1992)

Stevenův asi nejlepší snímek, ale to jen díky tomu, že tam spolu s ním hráli jiní skvělí herci, jako například T. L. Jones nebo G. Busey.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Klenot Seagalovi filmotéky, spolu s Přepadením v pacifiku je to jeho nejlepší počin. Tenkrát z něho šel strach, teď už je spíš k smíchu.

Muž s cejchem smrti (1990)

No jo, kde jsou ty časy, kdy byly Stevenovi filmy "In" ? Tohle je jeden z těch lepších Stevenových filmů.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Tentokrát se do filmu vbloudila i parodie a ty já rád. Jim je opět excelentní a celý film je vlastně One man show Jima Carreyho.