Neopouštěj mě (2010)

Takle se hraje na "velký" film. Nápad jistě zajímavý a hodný zfilmování. Když si přečtu obsah, tak mě napadne dobrý, promyšlený film, který mi možná promluví do duše a zanechá spoustu vzpomínek = velký film, ale kdeže, nic takového! Táhne se to, skoro nic se neděje, sem tam se ukáže lepší stránka, ale celkově tahle maškaráda nemůže být velký film. Celkem jsem se nudil. Dobrý nápad, který se po zfilmování ocitne pouze jako průměrný a to mě na tom vadí nejvíc.

Mechanik zabiják (2011)

Nic moc sem nečekal, ale kupou kulek, řadou výbuchů a neporazitelným supermanem ani to "nic moc" nedostanu, když všechno ostatní stojí za prd. Bohužel musím říct, že tohle víc jak na 3* vůbec nemá a spíš to má jen na 2.

Odpočítávání (2010)

Určitě se na tom dá najít spousta nedokonalostí, ale je to hodně napínavé, vtáhne to do děje. To mučení je trochen dost, jako nic, co bych dávno neviděl v nějakém hororu, ale přece jenom jsem s tím v akčňáku moc nepočítal. Ovšem nic co by se nadalo zkousnout. Konec taky přijatelnej.

Cizinec (2010)

Reklam to mělo spoustu, ale jak jsem viděl tak zbytečně. Pouze prostý tahák na hvězdy, nic víc. Johnymu to tady vůbec nesedlo, nenarodil se pro skákání po střechách. A Angie, ta váží i s postelí 30kg, to se někomu líbí taková chodící kostra? No a dějově vůbec není o co stát. Tohle nevidět, o nic nepřijdete. Snad jen o ten výlet do Benátek a trochu akce, ale to bych klidně pro příště oželel.

Alfa a Omega (2010)

Vlci dělaji přemety, tancujou a zpívají, tak to snad ne! Úplně bez nádechu, prostě uplná pitomina. S animáčama poslední doby jako Jak vycvičit draka, Na vlásku, Megamysl, Já padouch... se to vůbec nedá srovnat. Ani po stránce grafiky ani po stránce smysluplného příběhu to nesehá zmiňovaným ani po kotníky.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Fakt dobrej film a Josh Radnor i Kate Mara jsou vážně dobří a v mém žebříčku oblíbených herců/hereček jsou vysoko, ale celkově je v tom na mě moc zamilovanejch řečí, moc romantiky. Někdo to vyhledává, já práve naopak spíš sahám po jiných filmech. Ne jako že to přímo nemám rád, ale prostě to nemusím a tím pádem, když jsem se rozmýšlel mezi 3 a 4 tak to bylo jasny.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Na Evu Holubovou se pěkně dívalo, ale jinak taková bída a utrpení, že musím dát odpad. Hodně slaby, od Trošky se už asi nic více nedočkáme. Vím, proč jsem na to nechtěl do kina, bře mi by bylo těch peněz za vstup hodně líto.

Až dojde ropa - drsné varování (2006)

Hodně zajímavé informace o tom, co nás čeká - doporučuji. Třeba: v USA jsou jen 2% z celosvětového objemu ropy, ale přitom spotřebují celých 25% z celosvětové těžby ropy! a zároveň ropa v USA je levnější než balená voda - litr benzínu prej mají asi za 15kč! No spousta zajímavých informací na Vás čeká. Pro Evropany to snad nebude tak horké, ale Američené by měli hodně panikařit. Jasný návod, když už nechcete o Americe slyšet - utáhněte kohoutky s ropou, podle toho, co tady řekli, by se takle vrátili do doby kamenné.

Fotři jsou lotři (2010)

Sem tam jsem se zasmál, jako celkově je to sice dost střeštěny, jako předchozí díly, ale místy už dost trapny. Divatelny to je, nenudil sem se, ale z dosavadních "fotrů" nejslabší.

Králova řeč (2010)

Herecká paráda, to ano, ale děj celkově mě zase až tolik neoslnil. Velice dobré, ale ne vynikající.