Na život a na smrt (1998) (seriál)

Takové příjemné zpracování mortalu, ale v tom je asi ten největší problém - slovo "příjemné" se slovem "mortal" ale vůbec nejde dohromady. Taky je to celkem natahly a když už se objevi akca, tak ty bitky za moc nestojí. Zkrátka nic, co by mě vedlo k tomu vidět všechny díly.

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Nevim no, dřiv sem to celkem žral, ale tohle neni nic moc. Na to, že tohle je mnohem novějši než to "dřiv", tak se toho zatim moc neděje.

Lovec trolů (2010)

Spíš bych to nazval Nová fantazy cestománie po Norsku. V nějakých usecích mi to přišlo zbytečně zdramatizované - myslím tam, kde se to nehodilo. Občas malé dobrodružství po lese nebylo špatné, ale nic, co by člověk chtěl vidět znovu. Musím pochválit efekty a grafické zpracování, vše bylo opravdu věrohodné.

Shrek Třetí (2007)

Shreka jsem nikdy moc rád neměl a tahle splácanina mě v tom ještě více utvrzuje.

Cesta samuraje (2010)

Kill bill zahrádkář a pipi dlouhá punčocha v bývalém cirkuse. Spíš bych to označil jako sice nelegrační, ale celkem povedenou parodii, než jako slabší akčňák.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dějově bohaté, prolezlé intrikami šlechty, odehrávající se ve věku mečů a šípů, s nádechem erotiky a vše v žánru fantasy, no nezní to skvěle?! A teď se k tomu připojují i draci, no nevím co víc si ještě přát...

Londýnský gangster (2010)

Jasný příklad toho, že zvučná jména jako Colin nebo Keira v žádném případě neznamenají dobrý film. Dobrá hudba, to je to jediné, co můžu pochválit, všechno ostatní je víceméně podprůměrné. Chvílemi jsem se hodně nudil.

Jsem číslo čtyři (2011)

Trailer už víceméně prozradí vše. První hoďka a čtvrt je o ničem - úplná uspávačka a pak akorát slušný akční 10 minutový konec je vše co je potřeba na tomhle filmu vidět. Kdo nechce marnit těch 100min co film má, tak mu jistě přijde 10 min u konce vhod a může říct, že 80% filmu viděl, zbytek je totiž nuda.

Roming (2007)

Bolek tam měl místy fakt dobry výstupy, to jsem se hodně smál, ale jinak nic moc. Taky způsob, jak to chodí u našich romských spoluobčanů, vystihli na výbornou, to se mi hodně líbilo.

300 Sparťanů (2007) (TV film)

Zajímavý dokument hlavně bych doporučil těm, co viděli 300. Zde nám totiž ukazají, že se stalo více událostí a za odvrácením útoku peršanů nestál pouze jeden hrdina svalovec Leonidas. Taky každého milovníka válečných filmů určitě potěší detailní rozbor použitých zbraní, zbroje, lodí a taktik.