• Krátkometrážní

Děvče ze sirkárny (1990)

1 zárez za ukážku výroby zápaliek. Ostatné nestojí za nič. Škaredšiu herečku som snáď ešte nevidel.

ABCs of Death 2.5 (2016)

1. Magnetic Tape 2. Maieusiophobia 3. Mailbox 4. Make Believe 5. Malnutritiion 6. Manure 7. Marauder 8. Mariachi 9. Marriage 10. Martyr 11. Matador 12. Meat 13. Mermaids 14. Merry Christmas 15. Mess 16. Messiah 17. Mind Meld 18. Miracle 19. Mobile 20. Mom 21. Moonstruck 22. Mormon Missionaries 23. Munging 24. Mutant

The ABCs of Death (2012)

A - Apocalypse B - Big Foot C - Cyklus D - Dogfight E - Exterminate F - Fart G - Gravity H - Hydro-Electric Diffusion I - Ingrown J - Jidai-geki K - Klutz L - Libido M - Miscarriage N - Nuptials O -Orgasm P - Pressure Q - Quack R - Removed S - Speed T - Toilet U - Unearthed V - Vagitus W - WTF? X - XXL Y - Young Buck Z - Zetsumetsu

The ABCs of Death 2 (2014)

A - Amateur B - Badger C - Capital Punishment D - Deloused E - Equilibrium F - Falling G - Grandad H - Head Games I - Invincible J - Jesus K - Knell L - Legacy M - Masticate N - Nexus O - Ochlocracy P - P, P, P scary Q - Questionnaire R - Roulette S - Split T - Torture porn U - Utopia V - Vacation W - Wish X - Xylophone Y - Youth Z - Zygote

M is for Mailbox (2013)

Upír, ktorý príde piť krv do domu najslávnejšieho lovca upírov, to nemá v hlave v poriadku. Kým ten žije, aj keď na vozíčku, všetci upíri traste sa strachom!

M is for Mariachi (2013)

Death metal je teda naozaj death! :-) Možno by sa aj M ako Moravanka mala inšpirovať. Navyše majú väčšiu palebnú silu.

Všichni dobří rodáci (1968)

Čím je vlastne ten film taký geniálny? Pojednáva o zaujímavej dobe, ale veľmi nudným a rozťahaným spôsobom. Videl som už podstatne lepšie české filmy.

Wolf Creek 2 (2013)

Ak som jednotke dal 4, tak tomuto musím napáliť plných 5*. Presne takto si totiž predstavujem horor. Žiadne nezmysly v podobe duchov, zombie a vymyslených netvorov. Žiadne nadprirodzené veci. Reálni ľudia, reálne veci, ktoré sa môžu stať. Toho by sme sa mali báť a nie vymyslených sračiek. Na konci som síce čakal, že sa to ešte rozbehne a vygraduje a mne nebudú stačiť hviezdičky, ale aj tak to stálo za to. Policajti a klokany to schytali riadne. Palec hore!

12 Rounds 3: Lockdown (2015)

Logických chýb to malo toľko, že keby ich všetky spíšem, zahltím nimi CSFD. A tiež sa spolu s mzss1 čudujem, čo to malo spoločné s prvými dvomi filmami. Ja tam nevidím ani to 1 %. Ale film bol svižný, pozerateľný, v tom sa opäť zhodneme s mzss1. A rovnako sa zhodneme aj v hodnotení. Film bol pre mňa prínosom aj v tom, že: 1. som sa dozvedel, že existujú USB vo forme bankomatovej karty, 2. nielen u nás majú policajti heslo Pomáhať a chrániť. Zase som o niečo múdrejší.

Divoké husy 2 (1985)

Tento film asi veľa ľudí v našich končinách nevidelo (preto naň neexistujú titulky a môj komentár je prvý). Je to štandardný film osemdesiatych rokov, ktorý by som kľudne prirovnal k mnohým iným, známejším hrám na špiónov, dobrých a zlých, Rusov a Američanov. Nikoho neurazí, ani nenadchne. Vcelku slušne odsýpa, vždy sa niečo deje a výsledok je správne moralistický a poučný. A podľa môjho názoru je dokonca o trochu lepší ako prvý film, s ktorým má spoločné iba meno a priezvisko jednej z postáv (syn hlavnej postavy z prvého filmu).