• Pohádka

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Když vidím ta špatná hodnocení, tak musím dát plný počet, protože se mi to líbilo o trošku víc než jednička a o hodně víc než dvojka. Má to samozřejmě svoje mouchy, ale obsazení je parádní a zvlášť Antonio Banderas se povedl.:)

Iron Man 2 (2010)

Stručně řečeno: jednička mě bavila, dvojka ani trochu! Výstižně to vyjádřil např. J*A*S*M.

Pan Nikdo (2009)

Po čtyřiceti minutách jsem měl chuť prostřelit si hlavu..., zbytek nebyl o moc lepší. Abych došel k rádoby geniálnímu vyústění příběhu, nepotřebuji snášet takovouhle hrůzu. Sorry, tohle mi vážně nesedlo.

Dokonalá bouře (2000)

Za to množství vody, v němž se museli herci "cákat", si čtyři hvězdy určitě zaslouží.;)

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Obrovská škoda, že seriál nevznikl v ryze české produkci, jinak by si jistě zasloužil plné hodnocení. Zahraniční herci mi nijak nevadí, naopak je to docela zajímavé zpestření, ale když jsou namluvení nějakým hodně známým Čechem, jehož obraz máte neustále v hlavě, pak to hodně kazí zážitek a v podstatě vidíte na obrazovce jen "otvírat kapra hubu". Krasný příklad toho, že dabing obecně je velké zlo! Tady ovšem tak nějak nutné zlo...

Velký šéf (1971)

Nejvíc mě na filmu zaujal hudební úryvek z Pink Floyd a pak samozřejmě hlavní hvězda.:) Jinak to v daném žánru nebylo úplně zlé..., možná zbytečně zdlouhavé.

Joe kontra sopka (1990)

Výborná první polovina filmu! Ta druhá, zhruba od nalodění, celkový dojem sráží ke dnu. Promarněná šance na skvělou romantickou komedii.

Velká červená jednička (1980)

Měl jsem z toho velmi smíšené pocity, ale jen v dobrém slova smyslu! Budu si to muset pustit ještě jednou, protože je to opravdu zajímavě pojatý válečný film.

Krvavý sport (1988)

Něco tak neskutečně blbě a trapně natočeného jsem už dlouho neviděl.:(( Až mi bylo líto toho skutečného Duxe, který se musí obracet v hrobě, kdykoliv to běží v TV. Ách jo, ani nevím, za co tu jednu hvězdu dávám.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Tuctový sitcom "o ničem a o všem" může být skvělý jen tehdy, když přijmete všechny podivnosti hlavních hrdinů za své (jako např. u Friends, HIMYM a jiných). Pokud se tak stane, královsky se bavíte. V opačném případě je to asi děsná otrava... Tady se to naštěstí povedlo a to i za přispění retro stylu. Poslední osmou sérii do hodnocení nepromítám. Není špatná, ale bez Erika už to není ono.