Hvězdný prach (2007)

Moc pěkný příběh! Bavilo mě to od začátku, až do konce. Perfektní herecké obsazení. Fantasy prvky byly na místě, byla to příjemná podívaná. Hodnotím plným počtem!

Mrtví jako já (2009)

Seriál "Mrtví jako já" miluji, ale tento film mě nijak zvlášť nenadchl. Život po smrti Georgii, zajímavá myšlenka, ale realizace už tak hezká není. Rád jsem se podíval, ale jednou stačilo. To se raději podívám znovu na všechny díly seriálu :)

Grammy Awards 2011 (2011) (pořad)

Ano, fajn show, ale jen díky pár interpretům. Takzvanou prestiž udrželi tento rok Ch. Aguilera, J. Hudson, Rihanna, Lady Gaga a Eminem. Jinak to byla docela nuda..

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Super herecké obsazení, pořádná dávka humoru, prvky parodie! U tohohle filmu jsem se dost nasmál.

Doblba! (2005) odpad!

Film absolutně bez nápadu, dějí se tam věci, které nemají vůbec žádnou návaznost. Vůbec mě nezaujal, ale co já můžu hodnotit jako odpad! může hodnotit jiný člověk plným počtem, neboli 100lidí, 100chutí!!

Dokaž to! (2008)

Ano, tohle je taky jeden z mých oblíbených filmů :))

Nějak se to komplikuje (2009)

Meryl zvládla svůj úkol bravurně!!! Vždy se rád podívám na tento film :)

S tebou mě baví svět (1982)

Česká klasika! Tento film zbožňuju...lepší herecké obsazení už snad být nemohlo!!!

Varieté (2010)

Úžasná hudba, úžasné taneční kreace, úžasné herecké obsazení! Famózní záležitost! Z Christinina zpěvu mi naskakuje husí kůže. Sexy tance tanečnic polichotí pánskému oku a dámy si mohou vzít patřičnou inspiraci. Tento film se umístil v mém žebříčku řekněme v TOP 10. I love it!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Názorný příklad, jak se dá jeden malý problém rozvést do deseti dílů..Brr :/