Barevný závoj (2006)

Četla jsem ty komentáře a jsem překvapená Jaký je dnes divák náročný co vše musí ve filmu být stoprocentní aby dal pět hvězdiček. Za mě plný počet A jsem ráda že Film byl v takovém duchu natočen a vůbec mě nenudil naopak tento film je k zamyšlení a scény kde jiní hodnotí že jsou rozvlekle nudné je asi názor který nemusí být každému vlastní. Protože dává pohlet na nitro hlavních postav, životní zklamání je těžká zkušenost, kterou napraví jen čas a činy. Kdyby byl film dynamický ubíral by divákovi vnímat lidskou duši, která prošla zradou vidime zde dvě tváře této stranky. Jednu, která si tvrdé odpykává co způsobila a vidí až nyní celou pravdu. A druhou, která bojuje se zklamáním a pocitem méněcennosti sám k sobě. Prostředí a okolnosti ve kterých se oba hrdinové octnou, což je v prostředí života a smrti - najednou uvidí svou pravou tvář a charakter. Za mě 5 hvězdiček prostředí kostýmy kamera hudba pro mě byl film Dokonalý

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Velmi podařený film. Za mně plný počet. Nemám pocit, že bych něco ve filmu vyměnila za lepší. , mě se to líbilo od A do Z. Tom Cruise podal skvělý výkon.

Tajný život Marilyn Monroe (2015) (TV film)

Kelli Garner,se mi do té role nezdála dobrá, hodně přehrávala a chovala se víc hloupě, než bylo k filmu hezké, Merylin tak pro mně vyzněla dost bezvýznamně, takže, na životopisné drama není hlavní postava dobře podaná. Neukázala, čím byla zajímavá pro veřejnost, nebylo to vůbec patrné. To mě mrzelo, protože ukázali zde jen jednu stranu mince.

Gia (1998) (TV film)

Tento film je bez náboje, kde i hlavní postava je prázdná. Na mě působil film velmi neosobně. Nic mě nepohltilo ani dějem, ani vykreslením postav. Oproti tomu film "Květ pouště", který je také z prostředí modelingu je nesrovnatelně hlubší. Nechce se mi věřit, že postava GIA byla tak hloupě nezajímavá , jakou ji film představil. Proto dávám pouze dvě.

Běh o život (2013)

Nic jsem od filmu nečekala. Kdyby byl tak špatný, jak zde hodnotíte nedokázala bych to dokoukat. Sice neměl velky příběh ale i tak mě zaujal.Rozhodně lepší, než jen střílečky, rvačky,sex a vulgarita což je každý druhy film.

Albert Nobbs (2011)

Myslím, ze je netradiční téma velmi dobre zpracované. A rozhodně mi film nepřipadá nudný. Ukazuje velmi těžký osud ženy narozené jako bastart a když prijde o podporu po smrti své matky, pestouni ji už nechtějí. Jako 14cti leta dívka, po te co musí překonat ublížení a znásilnění 5ti můžu se rozhodně přežít v přestrojení jako muž... a práci najde. Navždy zůstává cisnikem.

Milenec (1992)

Hodnotím sice jen 3, ale i tak musím uznat ze film zanechává dojem. Není v ničem vulgární a i když jsem si říkala, že se tam toho moc neděje. Byla jsem překvapena, že je podmanivý a ač se to nezdá, hloubka tam je. Když jsem film sledovala, zdál se mi nic moc, ale ještě druhý den jsem citila co autorka chtěla vypovědět, cítila jsem že jí to bolelo, víc než cokoliv jiného v jejím životě a ona to vlastně hned na začátku filmu sdělí..."už nikdy nebylo nic jako dřív..." celoživotní stesk, který oba měli autorka hořce zakouší po zbytek života. Zdánlivě naivní setkání se starším mužem na kratičký čas... si neuvědomila co brala na lehkou váhu, že byl hluboký cit, který si ani neužila protože si uvědomila pravdu až když už svého milence navždy ztratila, Do té doby s ním opovrhovala, myslela že pro ni nic neznamená. SOUHLASÍM s komentářem Lynn , stejný dojem mám i já.

Suburra (2015)

Film je dobrej, profesionální. Smutné a horší na tom je, že realita v životě není lepší a jestli máte iluze, po tom vás asi přejdou.