Bulšit (2001)

jasne. je to pi...kravina, jenze tenhle "humor" hlavnich dospelych predstaviletu mi sedl. za 5 hvezd by to normalne urcite nebylo, ale jako bezvyznamny protest, proc ne. napr. kam se na tohle hrabe nudny Napoleon Dynamite atp.

Ještěři (2001)

Film jsem nevidel, ale musim si ho za kazdou cenu sehnat, protoze tak jak jsem se zasmal u komentare uzivatele "JohnnyD", jsem se tady jeste nezasmal ;D

Kobra 11 (1996) (seriál)

Je to misty sice fakt hodne stupidni, ale za mlada jsem to hodne zral a na poli dnesnich serialu co se k nam dostanou to neni zas tak spatneee...

Chage and Aska: On Your Mark (1995) (hudební videoklip)

Teda nevim co je na tom tak skveleho. Asi pro tyhle veci nemam cit nebo co, ale vic jsem se nenudil ani u ceskych radoby telenovel.

Krvavý diamant (2006)

Pět hvězdiček za silné emoce, mocnou výpravu, ukázky pravdy a problematiky Afriky, povedený konec a vyn1kající soundtrack J.N.Howarda.

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

hereckou particku, co se tady sesla, mam moc rad, ale jsem pomerne zklaman ;( takovy zpravar (anchorman) byl o nekolik trid lepsi. tady jsem se zasmal jen parkrat. napr animovane auta (cars) s podobnou tematikou u me Rickyho jasne prevalcovaly. McKay by mel priste lip cist scenar...

Krvavá hostina (2005)

fascinovala me inteligence tech potvor, kdy jim ruka hodinu couha z der dveri, oken, sklepu. fascinuje me jejich presnost, kdy se vetsinou strefi lidem primo do oka na prvni pokus. fascinuje me hadka, kde 2 akteri resi jestli prozradit ci neprozradit fakt, ze holka s bombama na tele kterou jim z okna vzaly prisery byla mrtva nebo ziva. fascinuje me akcelerace slunce na konci filmu, kdy se behem peti minut stane z noci prave poledne. tenhle film je fascinujici...blbost...ale asi jsem to bral az moc vazne ;)