Jackass 3.5 (2011)

Možná si kladete otázku proč mají takovou sledovanost. Odpověď je jasná lidstvo je prostě škodolibá a zvrácená rasa co ráda sleduje takovýhle šílenosti !

Sucker Punch (2011)

Některé úseky (a že jich bylo požehnaně) mi nedávali smysl nebo mi přišly nelogické, a proto jsem na vizuálně dotažené scény koukal jako osel a přemýšlel co se před chvílí stalo špatně. Na film jsem čekal dost dlouho s vyhlídkou minimálně na 4* a místo toho musím dát zatím slabší 2*, první je za slečny a druhá za efekty. Po druhé projekci si možná spojím souvislosti a změním verdikt. Snímek jako takový i přes svoji rozporuplnost doporučuji rozhodně ke shlédnuti, protože si na něj prostě musíte udělat vlastní názor.

Probuď se (2010)

Ponurá psychotická nuda se slabšímy hereckými výkony a nezajímavou myšlenkou.

Devátá brána (1999)

Zajímavá myšlenka s dobrým začátkem, která po půl hodině upadá tudíž zbytek zachraňuje dobrák Depp.

Pavouci z vesmíru (2010)

Tak tahle pecka byla snad natočena přesně pro mě detailní záběry emzáků, perfektní obraz, efekty i hudba a nakonec sympatické obsazení. Otevřený konec byl sice trochu jako pěst na oko (dokázal bych si ho představit už při téměř konečné scéně kdy jsou vtaženi do lodi jako romantický konec a my jako lidi prohráli bitvu), ale já ho hltal jako blázen a budu se modlit za pokračování !

Rango (2011)

Kromě odkazů na jiné filmy a hlavně westerny obrovská nuda a zklamání.

Sintel: Příběh draka (2010)

Tenhle kraťas s perfektní hudbou a animací vytvořený Blenderem by si býval zasloužil plnohodnotný film.

Box (2009)

Po shlédnutí Donnieho Darka jsem byl samozřejmě zvědavý a rozhodně jsem nečekal, že by ho Box překonal. To se samožřejmě nestalo a jedíny pocit co z filmu mám je perfektní myšlenka, která byla dost možná zasazená do nepříliš pro mě atraktivního prostředí se špatným výběrem herců ,a proto jinak dobrá pointa bohužel upadá...

Action Man (2000) (seriál)

Jako děcko sem to žral společně se spidermanem denní chléb :).

Jsem číslo čtyři (2011)

V podstatě mě film potěšil. Škoda první poloviny, která vypadala jako romantické drama odehravající se na střední škole a zaporáci stáli za prd, ale vizuální stránka bojů a postupné zlepšování schopností hrdiny mě dost nadchli. Je to sice mainstreamová záležitost nad kterou většina střízlivých lidí mávne rukou, ale zamlouvalo by se mi pokračování bez dvou již zmíněných pro mě nedostatků.