Zázraky se nedějí (2008)

Film, která vás donutí zamyslet se nad svým životem. Konec mohl být propracovanější, téměř od začátku je jasné, jak to dopadne. Trpělivost, kterou prokázal Henry, se dá pouze obdivovat :)

První po Bohu (2005)

Špatná animace, slabý příběh, téměř nulová akce. Shrnuto a podtrženo: Nejhorší ponorkový film, co jsem kdy viděl.

Mrtvý vesmír (2008)

Nehrál jsem hru, nečetl komiksy. Přesto mě tento animák chytl hned od začátku a s napětím jsem ho sledoval až do konce. Animace je správná komiksová ze staré školy, žadné moderní předimenzovanosti.

Vikingové II (2008)

Pěkný oddychový a nenáročný film z doby vikingů. Je zde jistá podobnost s filmem Vikingové, ale tady jsou navíc sci-fi prvky, které přidávají k tomuto námětu jiný nádech. Začátek jako by z oka vypadl filmu AVP.

The Gamers (2002)

Kdo někdy hrál D&D nebo Dračí doupě, určitě ocení tento snímek. Kdo nehrál, pravděpodobně to bude považovat za brak. Ve filmu se objevuje spousta vtipných hlášek a scén, kterou snad dokáží ocenit i nehráči.

Spider-Man 3 (2007)

Po dlouhém očekávání fanoušků se do kin dostává již třetí pokračování Spidermana, doufejme, že poslední. Předchozí díly byly jak z dějového, tak i tržního hlediska úspěšné. Dokonce se i povedl převod z komiksové předlohy na filmové plátno. Spiderman 3 bohužel nedosahuje takových kvalit, i když rekordní tržby mohou svědčit o něčem jiném. Herecké kvality nejsou nijak velké. Překvapila pouze představitelka Marry Jane Watsonové, která opět dokázala, že si svou profesi vybrala správně. Dokonce ukáže, že i zpěv jí není cizí. Představitel Spidermana opět zklamal. Děj je od začátku do konce předvídatelný. Setkáváme se s motivem lásky, vnitřním soubojem Petera Parkera a v závěru i konečné vítězství dobra nad zlem, neboť zlé postavy se stanou dobrými. Tento film je zhruba dvakrát delší než předchozí, ale poskytuje dvakrát méně zábavy. Co mě nemile překvapilo, je „skrytá“ propagace, kterou si zřejmě americký režisér nemohl odpustit. Hned se pozná pravý vlastenec. Tento projev vlastenectví nemá ve filmu co dělat. Objeví se při detailním záběru Pavoučího muže oděného ve stylové modročervené kombinéze, kde v celém pozadí povlává za mírného větříku americká vlajka. Přesto, že bylo prodáno obrovské množství lístků do kin, film zklamal po všech stránkách. Pokud nejste velkými fanoušky Spidermana, nic se nestane, jestliže film nezhlédnete.

Zločin a trest (1970)

Výborně zpracovaný román Dostojevského, Taratorkin zahrál Raskolnikova naprosto dokonale.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší animovaný seriál všech dob!