Hitlerova kariéra (1977)

Nejlepší dokument o Adolfu Hitlerovi, co jsem viděl. Film rozebírá Hitlerovu kariéru od začátku až do konce, obsahuje spoustu dobových záznamů, které nebyly jinde publikovány.

Strážci - Watchmen (2009)

Hrooozně dlouhá blbost zabalená do líbivého kabátku s pěknými efekty. Kromě délky a nezajímavého děje mě zarazilo střídání časových linií všech postav, které divák nezasvěcený do komiksů pochopí až ke konci filmu. Jediným výraznějším plusem je postava Rorschacha v podání Jackieho Earla Haleyho, který má velmi zajímavý hlas. Toť bohužel vše.

Dobytí Měsíce (2009) (TV film)

Hrané dokumenty moc nemusím. Není to totiž ani zábavné, ani nabité informacemi, prostě nic moc, takříkajíc v půli cesty.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Takovou crazy komedii jsem už dlouho neviděl. Neuvěřitelné od začátku až do konce, málem jsem se díval s otevřenou pusou a vykulenýma očima :). Po zhlédnutí toho filmu přidávám Catherine Keene do TOP10.

Striptýz (1996)

Hodnotím jednou hvězdičkou za Demi (i když ty silikony...), protože to je asi tak vše, co se dá hodnotit pozitivně. A teď se přiznejte. K do z vás se na tohle díval z jiného důvodu než kvůli Demi Moore? Já ne :)

The Gamers: Dorkness Rising (2008)

Oproti předchozímu dílu chybí vtipné scény, hlášky a děj. Připadá vám zábavné hádat se deset minut o rase nebo pravidlech? Mně tedy opravdu ne. Jako plus vidím lepší kameru, efekty a rekvizity. To bohužel k dobrému filmu v tomto případě nestačí.

Requiem za sen (2000)

Málo filmů má takovou gradaci jako tento snímek, která vyvrcholí až na úplném konci. Jsem si 100% jistý, že si nikdy nic nepíchnu...

Tobruk (2008)

Od tohoto filmu jsem čekal hodně, bohužel přišlo velké zklamání. Film není ani průměrný, je totiž podprůměrný. Celý film je takový nemastný, neslaný. Zaujala mě akorát postava ztvárněná Robertem Nebřenským.

Svět hledá superhrdinu! (2006) (pořad) odpad!

Kdo si z koho dělá srandu? Kam až může klesnout IQ lidí? Na tohle se mohou vydržet koukat pouze američani.