Víly z Inisherinu (2022)

Pohlcující přehlídka divnosti. Bohužel svým vyzněním neuspokojující.

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

2 díly, ale víc tomu nedám. Netflix z úžasné zaklínačské předlohy celkově vyplodil kolik? Tak 3 fajn epizody v součtu z 2 řad po 8-mi dílech? Tohle nedělali fanoušci, jen zlatokopové. A jako takové to prostě fungovat nebude. Jo a Pokrevní pouto? Ztráta času! Nemá to nic, čím by zaujmulo, natož navnadilo. K zaklínačské frančíze jsem už delší dobu skeptik, a díky netflixu dobře vím proč.

Avatar: The Way of Water (2022)

Snad se budou tvůrci ochotní podělit o postupy a technologie, které z Avatařího pokračování dělají zdaleka nejúchvatnější PODÍVANOU za... ano, za zhruba 13 let. Protože pokud ne, je celej tenhle modrej cirkus jen zabití poloviny produktivního života mistra Camerona. Nemůžu si pomoct, s klidem bych vyměnil tuhle i další návštěvu Pandory za 4 až 5 menších  projektů, které místo toho mohl takovej borec natočit 😏.

Snivokraj (2022)

Docela hezký. Momoa to táhne na Sparrowa, snový svět pěkně barevnej a ikdyž je od cca 2. třetiny jasný, jak to bude pokračovat, díky zkušený režii a hodně povedený hudbě všechno funguje jak má 🤗.

Red Rocket (2021)

Prostředí “jižanský smetánky”, kde jsou všichni takový zlatíčka, že nejkladnější postavou je vysloužilej, feťácky roztěkanej, houmlesáckej expornoherec, co se snaží přivést do branže nezletilou prodavačku koblih z krámku jménem Donut Hole 🤷🏻‍♂️😄.

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Čeho je moc... prostě až příliš “zlý a bezútěšný”. Nejde si to užít, ocenit ani nadprůměrněji ohodnotit🙈.

The Sadness (2021)

Drsné ano, ale že by jednalo o něco echt gore objevného to zase prrr! Ty scény, kde si mohli s brutalitou opravdu vyhrát, tak se sfouknou mimo záběr 😏... znasilnění očního důlku, rozsekání požární sekerou, hromadná zombie orgie. Zamrzí také absence nahoty. Zřejmě hlavní hrdince v kalhotkách něco přebývá... thajka 😏

Malý velký muž (1970)

Forrest Gump na divokém Divokém Západě. Nestárnoucí westernová zábava.

Kdyby radši hořelo (2022)

Hezky vystavěný příběh, který v rukou Prušinovského mohl být stejně často citovanou modlou pro SDH, jako Okresni Přebor pro vesnické sportovní kluby. Materiál parádní, je poznat kdy by se dalo a mělo smát, akorát že v celé té utahané a depresivní náladě filmu se do toho nikomu nechce 😏.

Banda (2019) (seriál)

Jestli by se dalo o první sérii mluvit, jako o neokázalém naťuknutí, i jak zábavným způsobem lze přistoupit k superhrdinské tématice.     O druhé sérii, jako o trošku šlapání vody, bez většího smyslu.     Tak třetí  je ultimátní nářez, kde zvrat střídá zvrat, Homelander se už totálně zapisuje do análů největších sviní a k tomu mu sekunduje Soldier Boy v podání castingové bomby Jensona Acklese. Kokainové pšiknutí v ruském penisu - legendární.