Malí válečníci (1998)

Návrat do dětskych let, když jsme si takhle hrali i když ne tak naživo, to by bylo určitě zajímavější :D 60%

Solomon Kane (2009)

Jak je ta naše země česká krásná a to i v temné době plné nestvůr a všech možnych satanů :) 65%

LOVEní (2019)

LoVení, hodně mluvení a hovno k vidění! :D 25%

Špindl (2017)

Tak krásné naše hory jsou a oni je zesměšní natočení takový hovadiny! a jestě k tomu ty nejkrásnějsí Krkonoše. 20%

Stáhni a zemřeš (2019)

Moderní doba si žádá i moderní horory, ale ne vzdy se to povede jako s apkou, propadák to sice nebyl, ale taky mi nic neříkali lekačky, děj obyčejný a postavy nesympatické. Finále nebylo nějak šokující nebo překvapivé, ale bitka s demonem nebyla nejhorší ale to nemůže zachranit celou tu nudu! 35%

Psí domov (2019)

Děti by určitě dali větší hodnocení, bylo určeno hlavně pro ně ale i tak hezká divoká cesta pejska i když někdy zbytečně digitální ta puma a i ty vlci to byla katastrofa. 55%

Rampage Ničitelé (2018)

Rampage je hodně vizuální podívaná, kde úřaduje Dwayne jinak by toli klidí na to nešlo a tak s velkým rozpočtem si nemůžou dovolit aby se jim to nevrátilo, tak něj vsadili on jim zase vydělal, kdyby nebyl tak myslím že mají hodně velkou smůlu. 55%

Joker (2019)

Není se tady co rozepisovat povinnost každého to vidět, to je film roku i ze všema oskarama, protože všechno v realitě se dělo, děje a bude dít a jak říkal Joker" Možna moje smrt bude mít větší smysl než můj život" 100%

Syn temnoty (2019)

Superhrdina, který zabíjí nevinné, to tu ještě nebylo a vůbec se s nima teda nesere:D I dobře to vypada na ten rozpočet, škoda že nezbylo na nějaký pokračování kdepak se nám klučina přesně vzal a bylo by to ještě určitě dobrý a hustý.:) 60%