Živí mrtví - Cesta do neznáma (2011) (epizoda)

Dost dobrej začatek nové serie, jak ma být. I když samotná serie se už tak dobře nevyvijela. Dost dobrá postava Shane.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Mission: Impossible - Fallout je dost slušná Mission: Impossible, rozhodně nezapře svůj původ. Tom Cruise exelentní.

Pan Tau - Pan Tau na pionýrském táboře (1978) (epizoda)

Komunistická propaganda pokleslé urovně, jak to tenkrát chodilo na pionýrským táboře. No na některéjch to bylo jako na koncentračních. Současný skautský, junacký, křesťanské mladéže jsou drtivou většinou o několik procent lepší. Jsou i byly to mi nikdo nevymluví. Navíc na těch pionýrskéjch made in ČSSR docházelo k vymyvání mozků a myslím i sexuálnímu obtěžovaní a zneuživaní mladistvých mnohem víc než něž je dnes naddimenzovaně předhazováno katolické církvi.

Dívčí sen 2 (2003)

No jo i holky mají nárok na své divčí sny. A tyhle jsou moc pěkný.....holky - dívky i jejich sny.

Orel Deváté legie (2011)

Panna nebo orel. No tady a dnes to vyhrál Orel 9. legie a Easy A neboli Panna nebo orel česky. Měl jsem asi dát přednost Emmě Stone před Channingem Tatumem. I když tohlo taky není špatnej biják. Jen mě to nějak nebralo. Ono je to skoro jako teen gay non-sexual story. A mě gayové moc neberou.

Bakaláři - Žhářka (1982) (epizoda)

Skvělá Dagmar Havlová-Veškrnová, ale hrozný Ivan Luťanský, který asi hrál z protekce. Císler s Menšíkem jsou průměrní.

Milda (2017)

Nemám rád komunisty...a basta i s Mildou. Jak dlouho hodlá ještě na světě vegetit.

Metanol (2018) (TV film)

To má byt nějaká komunistická obžaloba kapitalismu a soukromého podnikaní? Oslava represivních složek státu? Když to stejně chlastali hlavně socky a voliči komunistů.

Spalovač mrtvol (1968)

Dobře natočeno i když není to komunisticko-bolševistická propaganda?