12 opic (1995)

Čím viac ten film pozerám, tým viac sa mi páči. Výborné obsadenie, skvelý scenár a Brad Pitt v úlohe magora, to bolo fakt dobré. Občas to má dosť psycho atmosféru, ale stojí to za to :)

Znamení (2002)

Keď som to videl prvý krát, dosť ma to vzalo. Počas celého filmu vládne výborná, napínavá atmosféra. Nápad s vodou mi pripadal trochu lacný, ale inak super film.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Trochu mi vadil stupídny koniec, ale inak som sa dobre pobavil. Potešilo ma, keď som videl, že obsadili aj Elizu Dushku. A scéna so Shannon Elizabeth vo dverách to zabila :D

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Často je to len hrané, naschvál mu tam dajú nejaké zvieratá, živé alebo mŕtve, aby mohol ukázať čo všetko sa dá zjesť a čo všetko sa dá na niečo použiť. Niektoré diely sú brutálne nechutné a aj keby mi išlo o život, asi by som nedokázal zjesť to čo on, na to treba fakt silný žalúdok. Pred tým chlapom treba mať fakt rešpekt.

Stáhni mě do pekla (2009)

Na ten film som sa dosť tešil, no keď som to videl, bol som riadne sklamaný. Príbeh bol vymyslený celkom dobre, no to spracovanie bolo dosť slabé.

Monstrum (2008)

Geniálne spravený film z pohľadu prvej osoby. Dokonalé zábery z ulíc, prepracované efekty, napínavý dej, vydesení ľudia, panika a totálny chaos... Ten film je proste pecka.

2012 (2009)

Napínavé scény plné výborných efektov spolu s výborným podaním Johna Cusacka tvoria jeden z najlepších katastrofických filmov, aké som kedy videl. Dve a pol hodiny plné napätia. Nemám čo dodať.

Pařba ve Vegas (2009)

Tento film si užijú najmä tí, ktorí poriadnu opicu už pár krát zažili a veľmi dobre poznajú ten pocit, keď im kamaráti rozprávajú, čo všetko navyvádzali predošlú noc... tvorcovia celkom efektívne využili staré známe "Čo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas" a ja som sa dobre bavil celý film... a záver filmu? to bola čerešnička na torte ;)

Truman Show (1998)

Geniálne vymyslený príbeh, perfektný výkon Jima Carreyho, proste skvelý film od začiatku do konca.

Gladiátor (2000)

Pútavý dej, výborné obsadenie, bojové scény a veľkolepé zábery spolu s epickou hudbou od Zimmera vytvárajú dokonalý filmový zážitok. Jeden z najlepších filmov vôbec.