Volání mrtvých (2003) (seriál)

Výborne spracovaný seriál, v ktorom sa stále niečo dialo, takže som sa nenudil. + Eliza Dushku ;)

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Ten seriál nie je nič extra, ale vďaka Jennifer Love Hewitt sa na to celkom dobre pozerá. Často mi to pripadá trochu nezáživné, suché, ale to je jediná vec, čo mi na tom vadí. Stratené duše je dobrý seriál na také typické oddychové pozeranie v nedeľu doobeda :D

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Skôr by som to označil ako paródiu na horory s upírmi. Je tam taký klasický anglický humor, zopár sexi herečiek, takmer žiadny dej a lacné efekty, na ktorých som sa dobre pobavil.

Ben X (2007)

Obsah filmu jednou vetou : Autista, ktorého v škole šikanujú, nachádza útechu v MMORPG. Spracovanie filmu mi príde trochu slabé, ale určite sa to oplatí pozerať :)

Z nuly hrdinou (2002)

Plné fajn nápadov, celkom dobre som sa bavil, hlavne na "vražednom" pohľade a motívu z Con Air :D Inak je to celkom hovadina... Eliza Dushku ovplyvnila moje hodnotenie ;)

Zakázané království (2008)

Má to dosť úbohý dej, ale povedzme si na rovinu: v koľkých filmoch si pozriete bitku Jackie Chan vs Jet Li ? Mimochodom opitý Jackie Chan tiež stojí za to. S iným obsadením by som dal o dve hviezdičky menej :)

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Po dosť slabom prvom diely bola Misia Kleopatra príjemným prekvapením. Skvelé spracovanie, dobrý soundtrack. Dej je kravina, ale ten scenár nemá chybu :D. Jeden z mála filmov, ktoré mi nevadí pozerať viac krát. Výnimočne sa celkom podaril aj slovenský dabing.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Grafické spracovanie filmu je rovnako slabé ako je tomu v seriáli South Park, ale to je len drobný nedostatok, ktorý si popri perfektných hláškach a skvelému, trochu chorému, humoru ani nevšimnete. S pôvodným dabingom je to v pohode, ale s českým dabingom je to pecka. Počas toho filmu, sa jednoducho nedá nesmiať :D

Pátý element (1997)

Dvojica Bruce Willis a Milla Jovovich nemá chybu :D Jeden z filmov, na ktorých som vyrastal a rád na ne spomínam :)