Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Každým rokem je to čím dál tím horší. Nejen "talentovaní" zpěváci a zpěvačky, ale hlavně porota nám nějak upadá.

Eurotrip (2004)

Musím říct, že mě hodně pobavila scéna z Bratislavy aneb co si koupíte za 1 dolar. Jinak průměrná puberťácká komedie/parodie.

Lovci hlav (2011)

Chladný thriller odehrávající se ze začátku ve sterilním prostředí (dům, kde Roger Brown bydlí, bílá a šedivá barva ve filmu, nemocnice) jakoby chtěl působit odtažitě. Ovšem při sledování začnete vnímat, jak se vám dostává pomalu, ale jistě pod kůži jako nějaký parazit. Postupná proměna z dramatického začátku, přes hru na kočku a myš, tarantinovské krev/hovna/rozstříklej obličej je dotažená bravurně až do finále iniciace osobnosti. Film obsahuje několik momentů překvapení, a pokud máte v sobě trochu toho norského humoru, možná se i zasmějete.Taková podařená Norsko-Dánská multižánrovka s nezapomenutelnou dvojicí obézních policajtů dvojčat.

Lidice (2011)

Námět je rozhodně emotivní a to, co se v Lidicíh událo, byla tragédie. Opravdu ale nechápu, proč to ještě násobit srdceryvnými scénami, pomalým kamerovým letem a hudební nasládlou polevou. Vše v celku působí kýčovitě a film se pak celý rozpadne.

Knoflíková válka (2011)

Výborné výkony mladých herců, dynamická kamera, propracovaný scénář a to vše s viditelným francouzským šarmem. Dětské šarvátky v kontextu konce druhé světové války rozesmějí i zamrazí.