Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad)

Mama Anka jede bomby, toto je nejlepší reality-show všech dob. To afektivní jednání z úrovně pudů, ta neodůvodněná agrese, vše podlité tvrdým chlastem, to prostě nemá chybu! Bučkovci jsou chátra, já také pocházím z chátry, takže rozumím a přeju jim vše dobré. Přežijte sami sebe, rozmnožte se a zamořte planetu, neboť vy jste solí země.

Little Big - I'm Ok (2019) (hudební videoklip)

Rusové taky lejou, to jsem překvapený.

Noc, kdy moje matka zabila mého otce (2016)

Tak už vím, jak vypadá španělský humor. Belén Rueda má obrovské charisma a i když někdy trochu přehrává, tak je u toho roztomilá.

Žert (1968)

Josef Somr chce spáchat jednu dobrou destrukci, ale výsledný efekt je rozpačitý. Z toho plyne ponaučení, že člověk, ovládaný svým egem a touhou po pomstě, je jak křeček v běhacím mlýnku; jeho existence je poněkud nejapná.

Sima feat. Tina: Riť (2022) (hudební videoklip)

Po pádu komunismu v celém východním bloku od Náhorního Karabachu po Moldávii se naše omladina snaží napodobit nigga repery, to i za pomoci slov jako "props". Tím naše zaospalé země činí světovějšími. V této písni generátor náhodných slov Sima naříká nad natrženým kaďákem. Na Horehroní je však zásnubní anál již dlouholetou zavedenou tradicí, neunikneš! Kukuřice, Nutella, yeah.. víš jak

Můj muž to dokáže (2022) (pořad) odpad!

Na naší civilizaci je nejkrásnější, že z nás vychovává dokonale povrchní organismy.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Krásná titulková píseň od Vojtaana, ze života.