• Fantasy

Machete (2010)

Nebyl by to špatnej film, kdyby ho Rodriguez nenatočil čtyřikrát.Je sice pěkný, že se rozpočet pokaždý zpětinásobí, počet hláškujících drsňáků zvedne o polovinu a přibude aspoň jedna kočička, nicméně vykradačka vykradačky sebe sama to je docela slušnej úlet. Pro ty co neviděli nic ze série Mariacho/Desperado/Kdysi tenkrát v Mexiku 7/10. Pro milovníky Rodrigueze 10/10. Pro všechny ostatní slabý 4/10. Roberte, chtělo by to alespoň jednou natočit film, u kterýho se dá zapnout mozek alespoň na deset miut.

Kameňák (2003) odpad!

Suverénně nejhorší film od vynálezu celuloidu. Někdo zabavte Troškovy předplatné Trnek Brnek a bude nám všem líp.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Na Zdeňka Trošku by se měl aplikovat zákon o obecném ohrožení a ohrožení mravní výchovy mládeže

Počátek (2010)

Efektní až běda. Na plný počet chybí možnost se sžít s kýmkoliv a několik zásadních lapsusů ( střelba v taxíku, časy v dalších úrovních nesedí atd...). Možná jsem jenom očekával víc, než jsem dostal.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Při prvním záběru na nahé chlapečky jsem si říkal:proboha konec už. Co bych za půl hodiny dal za ty pindíky. Trošku mě děsí jedinci schopní si v tom hledat víc než ten kentus - pokud někdo musí jako parafrázi používat žraní hoven, tak je to deviant a ne umělec. Ale spousta pseudointelektuálů si v podobnejch snímkách libuje. Shrnuto podtrženo poselství minimální, forma nejhorší možná, pocity při sledování šílené. To že se člověk potom cítí špatně, opravdu není umění, a jestli ano, tak dlužíme spoustě autorů snuff filmů omluvu. Pasolini by udělal líp, kdyby si natočil nějaký domácí porno a neznechucoval svýma úchylkama ostatní.

Expendables: Postradatelní (2010)

80s strikes back. Akorát nechápu, co tam dělá Statham a kde chybí Steven Seagal a Jean Claud Van Damme. Obecenstvo si žádá dvojku s Chuckem Norrisem v roli hlavního záporňáka. Škoda ssnahy o "moderní" kameru a střih, mohlo to být za 5.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Nejlepší seriál vysílaný na JETIXu. Nečekejte od něj hluboká poselství, cílová věková skupina je tak 10-15 let. Na druhou stranu, uvěřitelný, reálně se chovající postavy v kombinaci s jemně romatntickým prostředím - bejt zpátky v šestý třádě, tak to sleduju pravidelně.

Hannah Montana (2006) (seriál)

To lepší z Disney produkce. Bohužel. Přeberte si to, jak chcete.