• Fantasy

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Opravdu jsem se snažil. Rozkoukal jsem to třikrát, ale nikdy nevydržel dýl než 5 minut.

Shrek: Zvonec a konec (2010) odpad!

Ubohý stín kdysi geniálního ogra. Bohužel počet vtipných momentů klesal od jedničky (mraky), přes dvojku (5-6), trojku (2) až na čistou nulu.

Zakletá Ella (2004)

Jedna z nejlepších pohádek poslední doby. 100% pokud je vám do patnácti let. V porovnání se standartní produkcí ať už českou (Troška) nebo americkou (Disney) těžký nadprůměr.

Happy (2008)

Na střední jsem chodil do třídy s jednou naprosto šílenou slečnou. O pět let později mě býalý spolužák přines DVD s tímhle filmem a potutelně se usmíval. Když mi řekl, že o dané dotyčné někdo natočil film, nechtěl sem věřit. Ale takhle přesně jí vystihnout to - mě dostalo. Shodli jsme se, že režisér po setkání s podobnou osobností prostě musel natočit tenhle film, jen aby sdělil světu, že něco takového je vůbec možné, ba dokonce reálně existující. Slečna mě bavila čtyři roky a film to dokázal shrnout, jak jen to bylo pro běžného smrtelníka možné. Nelze než obodovat plným počtem hvězdiček.

Transformers (2007)

a pak že je k napsání dokonalýho filmu nutnej scénář delší pěti stránek

Ro(c)k podvraťáků (2006) odpad!

po dloihé době film, který sem utnul už po deseti minutách - takhle trapné dialogy sem už dlouho neslyšel. V porovnání s tím je Kotkovo střííííkééééééééééj z snowborďáků myšlenka genia

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Bomba - něco takovýho prostě NEMOHLO vzniknout náhodou :D Prostě kult se všim všudy. Áááno, dialogy nabubřelé, zápletká nesmyslná, problémy marginální a postavy nevěrohodné... Ale slovy klasika A.J.Rimmra bdp. :každá tvá část je nechutná a sama o sobě zcela odporná Ale dohromady tvoří dokonalý celek

Šup sem, šup tam (2003)

začátek hodně rozpačitý, ale věta, je to v pohodě, hodil sem to na Boa, mě naprosto odrovnala, takže 3*

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Ach bože, na tohle sem dlouho čekal. Jednička dovedená do dokonalosti.film kterej si nehraje na intelektualuv zakusek po kave. Odhodte vsechny komplikované myšlenky a děte se bavit. A pobavíte se královsky. Jednu hvězdičku srazím za scénář, přece jen, myšlenek bylo, co se za nehet vejde, ale naštěstí to v tomhle filmu nebylo až tak důležité. Mimochodem - jak je možný, že z údolí, do kterého se vlilo x desítek km2 vody vypochodují mamuti, jako by se nechumelilo?

Škola superhrdinů (2005)

Krásné dvě hodinky odpočinku. Po odmyslení si Velkých myšlenek o Rovnoprávnosti se jendá o velmi povedený film. Celkově se drží na cysoké úrovni s přihlédnutím k cílové skupině