Most přes řeku Kwai (1957)

I když zrovna nemusím tento typ filmů, tak tento je velmi povedený!!! A na svou dobu kór...

VALL-I (2008)

Je vidět, že amíci jsou rádi středem "vesmíru"... jako kdyby jiný kontinenty neexistovali... je to tu docela vidět.... a tlustí už jsou teď... ale přesto přezevšechno je to pěkný animák... a "uklízeč" Wall-e je roztomilej... a aspoň někde je šváb v pozitivním světle :-)

Rumburak (1984)

Nějak nemusím tento film... to spíš jsem se raději dívala na seriál Arabela, ale tento film nemam v oblibě... asi to není obsazeností, ale spíše dějem a natočením.

Fany (1995)

Jj výkon Bohdalové je vskutku dobrý.

Zelená míle (1999)

Mě stejně učarovala ta myška... ;-)))

Bathory (2008)

Anna myslím, že hrála dobře..., jak už jste tu říkali, tak komparz byl vážně divný... Jinak co mi opravdu udivilo, bylo, že všichni byli jak vytáhnutí z pračky a také v několika záběrech bylo extra vidět, že místo sněhu je tam pěna... to trošku jako tedy nedomyslel, ubírá to tomu filmu. Na druhou stranu, že je to česko-slovenský film, tak to docela i jde... A že je tam uvedena jako oběť spiknutí... nooo - asi to pro film bylo lepší to takto udělat. (3*+) ........... ZAJÍMAVOST: Pěna tam byla kvůli tomu, že jeden ze sponzorů byli i hasiči :-)