Terra Nova (2011) (seriál)

Super seriál. Vylepšený Jurský park říznutý notnou dávkou scifi (cestování v čase). Hodnotím zatím plným počtem po zhlédnutí úvodního dílu a musím říct, že už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Konečně pořádný seriál z dinosaury. Doufám jenom, že to po čase neupadne do stereotypu a nebo to nebude překombinované nepřeberným množstvím kravin. Buď tam bude neuvěřitelné množství citových výlevů a nebo tam bude jedna nevysvětlená záhada za druhou. Má to k tomu nakročeno. Kvůli tomu samému jsem přestal sledovat LOST.

Thanks, Smokey! (2011)

Jo, příběh ze života. A zoofilové jsou taky lidi.

Bitva netvorů (2004) (seriál)

Jediné plus na tomhle pseudo - dokumentu jsou fakta o zvířatech. Samotné souboje nestojí za nic. Mizerná animace, to by se ale dalo přežít za předpokladu, že by to bylo alespoň trochu reálné. Většina těch zvířat se sice teoreticky mohou v přírodě potkat ale pochybuji, že by na sebe zaútočili. A k tomu z toho ještě udělala takový epický souboj.

Disaster Movie (2008) odpad!

Horší než kterákoli parodie co jsem kdy viděl. Jediné co mě na tenhle film nalákalo bylo, že na DVD obalu bylo napsané, že na filmu spolupracovali tvůrci Scary Movie. Takže jsem do toho šel s tím, že se skvěle pobavím. Místo toho jsem dostal nudou, místy pro mě dost nechutnou parodii sama sebe.

Red Faction: Počátek (2011) (TV film)

Celkem průměrný kousek z dílny SyFy, který tahle televize produkuje neskutečné množství. Jejich kvalita se většinou pohybuje kolem lacinějších béčkových akčních scifi ale to mi vůbec nevadí. Vždycky se rád podívám na jejich nový film. Normálně bych dal Red Faction tři hvězdy, ta čtvrtá je z nostalgie kvůli hře, která je vynikající. Všem hru doporučuju, film zas tak moc ne :-)

Barbar (2009)

Pěkná příroda, tím to končí. Za celý film tak 3 až 4 scény, které za něco stály. Jinak to byla zdlouhavá, nezáživná nuda. Od začátku až do konce film prostě nedává smysl.

Bereavement (2010)

Proč já neměl to štěstí aby mě unesl vražedný psychopat, když jsem byl malý ?

Hyperdrive (2006) (seriál)

Docela vtipný seriál, jenom škoda, že ho ukončily po dvou sériích. A ty mají ještě každá jenom 6 dílů. Mohl to být docela slušný následovník červeného trpaslíka.