Narok 6 metre (2018)

Tak a došiel na psa mráz. Džoni Rambo, Ilja Muromec, Pavka Korčagin boli prekonaní, tento borec ich strčil v pohode do vrecka. Prežil by aj zrážku zeme s meteoritom o veľkosti Mesiaca s prstom v nose. Thajský človek vydrží....

Noční můry z temnot (2019)

Multikulti posolstvo musí byť ani keby na chleba nebolo. Inak priemerné, pozerateľné, skôr tak ako fantasy pre mladší vek tínedžerský. Postavy absolútne nesympatické, hrôza.

Prokletí Salemu (1979) (TV film)

Filmy zo 70tych rokov priam neznášam, ale tu spravím výnimku. Dobre natočená kingovka, dobre zahratá, dobré efekty. Malo to náboj, bez hluchých miest

Haunt (2019)

Nuda, ohromná nuda. Debilné, nelogické správanie ako klaďasov, tak i záporákov.

Kořist (2019)

Tak to bolo dosť od veci ospevované, ani sovietski hrdinovia filmov z čias najťažšej normalizácie nezvládli viac ako tu slečna plavkyňa a jej tatík. Holt americký človek vydrží viac ako sovietsky súdruženko. Dialóg otca a dcéry ešte viac ťahá film dole. škoda, potenciál bol.

Tone-Deaf (2019)

Jednu hviezdičku si to zaslúži, čosi hororového tam bolo, aj tej krvi, ale inak totálna ujovina. A všade napchať drogy prípadne afroamerikánov, no to sa mi už zdá ako neukočírovaný hrnček var.

Curse of the Fly (1965)

Prečo neteleportovať rovno na Mars či ešte niekam ďalej? Prapodivné sci-fi žmýkajúce z pôvodnej idey čo sa dá, ale tu sa varilo z vody. Hercov vyberali asi niekde v lese. Toporné polená.

Island of Lost Souls (1932)

Každú starinku treba vysoko oceniť. Zaujímavé spracovanie známej predlohy, kulisy na svoju dobu na vysokej úrovni, dobre zahrané, aj masky slušné.

Dead Ringer (1964)

Bette Davis je ako žena totálne nesympatická, ale ako herečka je super. Spočiatku sa mi to ako strata času, ale po zohranej samovražde film odsýpa a všetci hrajú ako z partesu. A koniec dobrý, žiadny zbytočný happy end.

Black Friday (1940)

Technicky na dnešnú dobu nič moc, ale myšlienka dobrá, zápletka slušná, herci na vysokej úrovni. I šušlavý Karloff si odohral vysoký nadštandard.