Dannyho parťáci 3 (2007)

Okomentuji jen tento třetí díl a myslím, že to sedí víceméně na všechny. Nahnali do 3 filmů spoustu známých herců a výsledkem není nijak oslňující trilogie. Mě ty filmy prostě nebavily. Kam se hrabou na seriál Podfukáři (Hustle) co se týče provedení podfuků a hlavně jsou zbytečně moc komplikované. Měla to být oddychovka, ale pochopit celý děj a vědět za jakým účelem se všechno děje, se mi prostě nepovedlo. Na to abych hltal všechny scény byl film málo zajímavý a kdyby v něm nehráli machři na slovo vzatí, tak tento film upadne úplně v zapomnění. Jednička a trojka za 3 hvězdičky. Druhý dl byl ještě o jednu slabší. " Jednou vidět a stačí."

Pot a krev (2013)

Film mě zpočátku moc nelákal. První scéna o posilování mě už pomalu zvedala ze židle, ale s každou další scénou se vše rychle měnilo a dílo tak nabíralo na obrátkách. Zpočátku komediálně ztvárněné nezdary vystřídaly už kriminálem zavánějícími zločiny. Bohužel pro ně, s každou další minutou měli větší a větší smůlu, a když už přestáváte věřit že je to PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ, tak vás na to ve filmu ještě upozorní. Překvapil mě konec, ale za to co všechno provedli byl tento trest odpovídající. Moje antipatie k upoceným svaloušům vyhrála a vybraní herci jakoby místy hráli sami sebe. Hodnotím toto (na Baye málo výbušné) dílo za 4.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Po rozvaze jsem se rozhodl dát filmu 4 hvězdičky, že se k němu ještě vrátím, protože je na první shlédnutí moc komplikovaný, ale prošpikovaný bezvadnými hláškami a scénami, jakými se nemůže chlubit lecjaká komedie. Věřím že při druhé projekci mi vše zapadne dohromady a já se pak budu moci kochat skvělým hereckým výkonem R. Downeyho.

Špinavý trik (2013)

Na film jsem se strašně těšil, možná až moc a pak mě pomalu začaly nahlodávat recenze. Možná to nebude až taková sláva, říkal jsem si, ale přece mi oblíbení herci nezkazí film s jednou z mých nejoblíbenějších tématik...Ale opak je pravdou... Musím se přiznat, že tohle je můj první film který jsem dokoukal kvůli výkonu herečky, resp. hereček. Kočky Amy a Jennifer filmu zajistily alespoň malý spád a trochu mi to připadalo jako dramatická linka vytržená z Fightera. Bylo jasné jak celý film dopadne, ale oni vás musí potrestat tím, jak dlouho se k finále dostávají. Výsledkem všeho je užvaněné, příliš dlouhé dílo, kam mi tlustý žid Bale a až příliš modrooký B. Cooper vůbec nesedli. 2 Hvězdy dávám za zmíněné herečky a hudbu, která navozovala dojem 50. let v Americe a málem bych zapomněl na "Elvise", nečekal jsem jak se scéna u něj v bytě vybarví a díky ní dávám 3. hvězdu.