Sněhurka a lovec (2012)

Trpaslíci zabijáci, Sněhurka ve zbroji co proskakuje ohněm a ohání se mečem a zlá čarodějnice, která hází velice hezkou Kristen přes celou místnost. Tohle z toho ale dělá pěknou středověkou akci!

Stmívání (2008)

Proč ten upír musel běhat a skákat dokolečka jak magor, když si vyznávali sympatie? Nebo co to dělali. Dokonce rozhovory byly trapnější, než třpytící se upír ve světle. Jedna hvězdička za Stewart, jenž vypadala v každé druhé scéně jako Emma Watson a druhá - hm, asi za originální nápad, který tu do té doby nebyl? Nevím.

Osudové setkání (2000)

"No thinking. That comes later. You write your first draft with your heart. You rewrite with your head. The first key to writing is to write. Not to think." Největší věc, kterou sem si z filmu odnesl.

Kouzelníci (2013)

Chtěl jsem dát méně hvězdiček, protože první polovina filmu na čtyři nebyla. Ale Carrey s vrtačkou a poslední kouzelnická show mě donutila přihodit ještě jednu. Soundtrack a natočení u ní bylo totiž naprosto famózní!!

Zábavný park (2009)

Nerad slyším, že Kristen Stewart není dobrá herečka. V téhle romantické komedii o náctileté lásce a prvním sexu, mezi trávou a "fuck", zahrála svojí roli bezvadně. Navíc se na tu kočku v džínách pěkně díva!

Pot a krev (2013)

10 z 5 pěti hvězdiček. Tenhle film má naprosto všechno dokonalý. Úžasný příběh, hvězdný obsazení, super soundtracky a kameru. Jediné, co mi tam vadí je 2 hodinová délka. Mělo to mít tak hodinu navíc!

Etiketa (2004) (seriál)

Nejenže to je naučný, je to i zábavný

V jako Vendeta (2005)

Jeden z filmů, který sem si druhý den ráno musel pustit znova. (a po té ještě jednou) Miluju tu myšlenku, miluju tu masku a taky miluju Natalie Portman! Hlášky zde jsou dokonalý a všem doporučuji shlédnutí! (aspoň to jedno) IDEAS ARE BULLETPROOF

Jumper (2008)

Dal bych ledvinu za tu schopnost.