• Krátkometrážní

Noc a mlha (1956)

Ani tomu nechci věřit. Film natočen perfektně, chyby jsem si našel, pár věcí by šlo zlepšit, ale tady je to celkem jedno. První film o holocaustu a dobové záběry? Něco nezapomenutelnýho! Záběr na hromadu ženských vlasů je vrcholem filmu. 80%

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Neuplynulo ani 24 hodin a já už si nemůžu vzpomenout na žádnou zajímavou scénu. Žádná lekačka, scény s krví jsou dost béčkový a vtipy jsem asi nepochopil. Vzhled zombíků taky nic extra. Za zmínku stojí snad jen celkem slušná atmosféra a stáří filmu. Nebýt toho staršího data vydání, musel bych na 2*. Takhle tam ty tři fouknu a budu se těšit na Noc oživlých mrtvol. 55%

Patrola (2012)

108 minut zábavy, napětí a smutku. Ze začátku jsem si na kameru musel lehce zvyknout, ale po zhruba 20 minutách jsem to začal obdivovat. A vstup do kina za pade ? Taky fajn. 85%

Anvil! The Story of Anvil (2008)

Líbilo, hodně. Čekal jsem teda podstatně víc hudby, ale nakonec mi výsledek vůbec nevadí. Pražáci se opět vyznamenali. Docela mi to sere, protože tohle se nemůže stát ani v Rumunsku. Nakonec mi největší radost udělali Japonci a ne jenom mně, ale především Anvil. Doufám, že aspoň na starý kolena se jim začne dařit. 80%

Stud (2011)

Michael Fassbender opět dokázal, že patří mezi nejlepší herce současnosti. Carey Mulligan mě utvrdila v tom, že je opravdu špatná hérečka. Jedno z mála pozitiv je práce s kamerou, která šlape skvěle, jinak ale neuvěřitelně chlupaté zklamání. Nakonec i Drive bylo v roce 2011 lepším filmem. 50%

Amazing Spider-Man (2012)

Příběhově ne tak silný jako původní s Maguirem, ale špatný film to rozhodně není. Andrew Garfield se mi do této role moc nehodí, Emma Stone taky ne, hudba je slabší (proti Dannymu je to těžký). Postavy se poměrně často chovají úplně nemožně, stejně jako u Sněhurky a Lovce mám pocit, že je to zbytečně dlouhý, ale zase abych film jen neshazoval, tak Stan Lee je boží, to už je ale klasika. Osobně si myslím, že se vývoj postavy, oproti předchozím filmům, posunul výrazně dopředu a to je jedině dobře. Po jakési averzi z tohoto filmu jsem nakonec docela spokojen s výsledkem. 65%

Zamilované maso (1989)

Zvrácený, ale člověk hned dostane hlad a chuť na pořádnej stejk !

Revoluce (2012) (seriál)

Na takové to domácí žvýkání... Na Revolution nic revolučního není, ale kouká se na to celkem pěkně. Teda pokud těch nelogičností není moc za sebou. Hlavní je nepřemýšlet. 45% No a po šestém díle končím a jdu o hvězdu dolů!

Dravci (1999)

Zajímavě vybrané prostředí a dá se říct, že i herci. Na druhou stranu je to příběh bez atmosféry a s podezřelou hudbou. Fanoušek kanibalismu nejsem a Weendigo mi přijde jen jako záplata scénáře. Další z červených "hororů", který mi přijde dost nadhodnocený. 55%

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Podprůměr, ze kterýho se dalo vyždímat podstatně víc. Čekal jsem něco ve stylu Underworldů, ale tady jsem se poměrně často nudil. Nejvíc mě asi zklamala hudební stránka, protože po Wanted jsem chtěl víc. 45%