• Krátkometrážní

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Asi to teď nemám v kartách, víš? Nemůžu s nikým chodit. Jsem děvka pro karmu. Prostě Jason Lee a Ethan Suplee podávají dokonalý herecký výkony. Celý seriál provází zvláštní druh humoru, který někomu nemusí úplně sedět, ale já se v něm našel. První a druhá série bezkonkurenční ( viděno asi 5x celý ) a ačkoliv třetí a čtvrtá lehce pokulhávají, tak si na nic nemůžu stěžovat. Jediná chyba je ukončení celýho seriálu bez dodělaného konce!!

Nikdy to nevzdávej (2008)

Pohádka pro teenagery, ale kouká se na to hezky. Nic náročnýho, chvílema vtipný, super trénink a ty bitky taky nejsou špatný. Jeden z nejlepších filmů na sobotní kocovinu !! Jestli k tomuto filmu usedáte s přesvědčením, že uvidíte něco jako je Warriora, tak jste opravdu na špatné adrese.

Jackass 3 (2010)

Vím, že většina lidí Jackass odsuzuje, ale tohle je vážně neskutečný. Musíte rozumět zvrácenýmu humoru, jinak jste bez šance. Jediná věc, kterou já osobně nechápu, je to neuvěřitelný množství šílených nápadů. Vážně mě zajímá, co bude ta poslední k(l)apka. Rozhodně nejlepší díl ze všech Jackass. Jen tak dál !! :D

Thor (2011)

Spolu s X-Menama nejlepší Marvelovka. Viděno ve 3D a opravdu sem se nenudil ani chvilku. Přiznávam, že na těhle komiksovkách ujíždim, ale tohle je fakt výborný. A taky sem koukal, že Natalie Portman konečně začala hrát plnohodnotný role. Už teď se těšim na Avengers !!! PS: Psáno po příchodu z kina. Po dalším shlédnutí hvězda dolů.. Na Jackmana a jeho partu to nemá :D a na Avengers taky ne. A co se týče Asgardu, neuvěřitelně krásný město.