Svět patří nám (1937)

Film, resp. obsah za moc nestojí, ale jak se tam objeví ti dva, tak je to za 5*. Jejich jednoznačně nejpovedenejší hlášky a skeče.

Padesátka (2015) odpad!

Prachař jako superšukáč ? Už jen toto je výsměch, stejně jako celý film.

Creed (2015)

Pro mě už jako 5x převařená a vystydlá polívka. Sem tam náznak sentimentu a ani vidět Rockyho jako seniora nestačí pro "boom-bang" pocit a výsledný pocit zůstává za očekáváním.

Macbeth (2015)

Film se spoustou filozofických úvah a zamyšlení. Očekával jsem méně keců, více akce. Pro mě film, který není můj čajíček.

Husí kůže (2015)

Příjemná "hororová" komedie, kde potkáte zároveň všechny zloduchy horrorů 80-tých let. Mladí herci překvapivě dobře hrají, vtipům Blacka se dá (konečně) jednou i zasmát a nejsou zde hluchá místa, kde by jste se nudili.

Kimssi pyoryugi (2009)

Škoda toho konce......SPOILER....docela by mě zajímalo, jestli si našli jiný ostrov, zůstali v civilizaci, nebo jak se to s těma dvěma dál vyvíjelo. No, to už je asi na další díl.

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

Tak trpaslík se stal elfem, gladiátor druidem, hmm...Fantasy pro pubertální adolescenty, nic víc.

Fantastická cesta (1966)

Už se těším, jak se budu dívat na současné sci-fi filmy za 30-40 let, ptž tohle, z dnešního pohledu, je naprostá slátanina. V ponorce komunikují morseovkou, pro orientaci v těle používají kreslené mapy, vojenští generálové jsou zřejmě chytřejší než vědci, záblesky v mozku a další stovky nesmyslů a primitivních úvah.