Život s Louiem (1995) (seriál)

Louie nikdy nezklamal. Musím říct, že jsem se nasmála opravdu při každém jeho příběhu.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Tohle se TV Nova opravdu nevydařilo. Vymýšlet něco za každou cenu, jen proto, že TV Prima odvysílá Česko-slovensko má talent podle originálu z Velké Británie, nebyla šťastná volba. A upřímně, Leoš Mareš začíná být už taky mírně "ohranej".

Láska a jiné závislosti (2010)

"Potkáte tisíce lidí, a ani jeden z nich ve vás nic nezanechá...pak potkáte jednoho člověka, který vám změní celý život." - velmi silný příběh, a vážně musím říct, že obdivuji ty odvážné a statečné, kteří jsou po zbytek života po boku lidí, nemocných Parkinsonovou chorobou.

Hříšný tanec 2 (2004)

Celkem dost se divím, že je tento film až tak špatně hodnocený. Nemůže se přece srovnávat jednička s dvojkou, když kromě tance jde ve filmu vždy o úplně něco jiného... Herecké výkony, děj filmu a hlavně skvělý soundtrack hodnotím, oproti jiným, velmi kladně.

Avatar (2009)

Naprostá dokonalost! Nádherná hudba, nádherné barvy, nádherní Avatarové, nádherný nápad! Po prvním shlédnutí v kině jsem domů odcházela s úžasem a plná nadšení, takže druhá návštěva kina, tentokrát už v 3D, byla samozřejmostí. Je to jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Obrovské zklamání! Film byl natolik zdlouhavý a nezábavný, že jsme u sledování s přítelem usínali. Ač je mi to líto, byl to průměrný film, který ani krásná Julia nezachránila.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Renée Zellweger ztvárnila postavu Bridget zcela dokonale. Její příběh mě velice pobavil, a co víc, v některých situacích jsem s ní až soucítila. Colin Firth alias Mark Darcy také neměl chybu. Po stopadesátém shlédnutí stále tvrdím, že mě Bridget nikdy neomrzí. Tento film zaručeně zvedne náladu nejen divačkám, ale i divákům všech věkových kategorií.

Láska nebeská (2003)

Nenašel by se film, na který bych se podívala radši. Životní příběhy lidí mě tak dojaly, že jsem se neudržela slzám. Ačkoliv jsou romantické komedie mým nejoblíbenějším žánrem, tento film předčil mé očekávání natolik, že mě doslova posadil na zadek a tak mohu jedině doporučit.