Friends: The Stuff You've Never Seen (2001) (pořad)

Miluju Přátelé a podívat se na pár vystřižených a pokažených scén bylo super. Lisyn nakažlivý smích, Jennifer s opicí, Mattovo zakopnutí, stěhování gauče, Monica a její tanec. Věřím, že to nejsou všechny vystřižené scény, ale i za to málo jsem ráda a s chutí jsem se zasmála. Friedns gang si musel užít spoustu zábavy, stejně jako já s nimi při sledování seriálu.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Vidět to v té době, kdy to bylo natočené, pak bych asi byla víc v šoku. Vraždy byly nějaké rychlé (jsem ráda, že jsem byla ušetřená detailů), tak jsem se nestačila ani bát, natož něco dalšího dalšího.. Noční běh při měsíčku, kdy slečně za zády vrčela motorová pila, byl až zbytečně moc dlouhý. Abych to shrnula, atmosféra mě moc nepřesvědčila, většinu filmu jsem se nudila, ale závěrečných 15 minut už stálo za to! A ještě teď mi hučí v hlavě ten její věčný křik..

Castle na zabití (2009) (seriál)

Hodnotím po 1. a 2. sérii (34 dílů). Ústřední dvojice by nemohla být vybrána lépe, akorát mi docela trvalo, než jsem Castlovi vtipy (které jsou v prvních dílech až dost přehnané a protivné) překousla - nebo spíš než jsem si na něho zvykla. S dalšími díly se to dost zlepšovalo - ale pořád mě Castle ani Kate neohromují tak, abych se třásla na každý další díl. Když to porovnám s ostatními (novými) krimi, tak to rozhodně patří k těm lepším. Některé vraždy jsou dokonalé a originální, jindy zase skoro usínám a už těším na konec. A i když mezi hlavní dvojicí to krásně jiskří, nepatřím mezi ty velké fanoušky, co se třesou na jejich první políbení.. [Ač nejsem velký odpůrce dabingu, tak Castle má snad jeden z nejhorších, ble.]

3:15 zemřeš (2005)

Dejme tomu, že nápad by nebyl špatný, ale to zpracování? Prodává se starý dům, živá holčička vidí mrtvou holčičku, táta psychopat, bla, bla.. typické, typické, typické.. A to, že je to "podle skutečné události" kvůli tomu se mi to má víc líbit nebo mám z principu líp hodnotit? Pche..

Malý krámek hrůz (1986)

Komediální sci-fi horor, kdy jsem se neměla chuť ani smát a nenastala žádná chvíle, kdy bych se měla bát. Vážně mi to přišlo trapné.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Ani nedovedu říct, která scéna byla hnusnější. Ano, má to dobrou atmosféru, herecké tváře mě ničím nezaujaly - ovšem výkony (na vřískání, krvácení, umírání, ječení) opravdu bohatě stačily.

50/50 (2011)

Brečela jsem a smála jsem se - a o tom život přece je (stejně jako tento film). Film 50/50 je dost reálný, možná proto působí o tolik líp než filmy, které se z diváka snaží vytřískat (při podobných tématech) proudy slz každých 10 minut. Joseph Gordon-Levitt je talent, o tom není pochyb, a tímto filmem to ještě potvrzuje. Opravdu silný filmový zážitek, co stojí za pozornost.

Rande s celebritou (2004)

Ginnifer Goodwin dovede překvapit, obzvlášť když to byla jedna z jejích prvních filmových rolí. Příběh celkově mě příliš nezaujal, ale už kvůli Ginny to za zhlédnutí stojí.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

To jsem se jednou zase dobře nasmála. Film podle typického scénáře, nic extra. Hlavní představitelka (ta bílá Sněhurka) byla ale dobrá, to se musí uznat.

Propast (1989)

To sci-fi mě tady doslova ubíjelo. Pěkné triky, ale pořád mě ten příběh nebavil na tolik, abych hodnotila lépe. Pro mě docela průměrné, větší pozornost si film ode mě nezíská.