TRON: Legacy 3D (2010)

Doporučuji jak se již zde psalo je to designový skvost. Příběh taky super. Jen snad škoda že to není čistý 3D film ale v kombinaci 2D. Ale prostě super filmeček. Doporučuji

Alenka v říši divů (2010)

Super pohádka. Perfektní animace a postavičky taky. Zejména létající kocour, kloboučník a králík. Myslím si, že pohádka se celkově povedla. Film mohu jen doporučit a myslím si že zejména děti budou potěšeny. Co mě však velice zaujalo, že strom do kterého Alenka spadla, je naprosto stejný jako byl ve filmu Ospalá díra.

Kuky se vrací (2010)

Jsem velice rád že rodina svěráku se nebojí natočit film jako je Kuky se vrací. V dnešní době kdy loutky (potažmo postavičky) ani neotvírají nikterak ústa. Je to v podstatě tak nějak česká domácí kuchyně, kterou Vám rozhodně mohu doporučit. Je to úžasná pohádka pro dospělé.

Hoří, má panenko (1967)

Toto je film, který jako by říkal "Tak toto se muselo točit snad u nás." Toto je prostě film vyprávěný samotným životem. Je to jako okno do duše. Kdo neviděl tento film jako by snad ani nežil. Je to jedno z velkých děl Miloše Formana.

Mach a Šebestová k tabuli! (1985)

Klasika... Macha, Šebestovou a jejich psa Jonatána, by mělo vidět každé dítě. A co se týče pana Narožného, není co dodat. Naprosto dokonale namluvená pohádka.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kultovní záležitost. řekl bych že pokud se o někom dá říci že je slavnou osobností, tak až tehdy pokud se ukáže v tomto seriálu. Jak zde bylo již napsáno nedokáži si představit, že by tento seriál skončil.