Kniha smrti (1988)

Tento film jsem viděl prvně asi před dvěma lety na staré VHS podmluvené asi třemi herci. Jde o celkem zajímavý film, výjimečně film z této doby kde není ten zkur*ený efekt s vylezlými střevy. Filmu bych mohl klidně dát 3 a půl hvězdy, ale bohužel, 4 dát nemohu, ale tři a půl bohužel není v nabídce´.

K-9: Soukromý detektiv (2002)

Další pokračování a u mě osobně sklidilo úspěch stejně jako dva předchozí díly. Jen je tu jedna věc kterou jsem dodnes nepobral. Proč přejmenovali hlavního hrdinu. V prvém dílu to byl Mike a v dalších svou Thomas. Ale to nic nemění na tom, že tento film je z mého AMATÉRSKÉHO pohledu prostě povedená. A at si každý FILMOVÝ GURMÁN říká co chce.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Ať je to ptákovina jaká chce, tento film, to jsou prostě mé vzpomínky na dětství a dodnes když tento film vidím, rád ho dokoukám. Prostě je to taková ta pohodička před spaním nebo po obědě. A Jerry je prostě pes frajer :D

Silent Hill (2006)

Jsem skalním fandou edice her SH. Film nebyl natočen pro ,,Konzumenty" Film byl natočen pro fanoušky hry Silen Hill, kteří se orientují v celé serii a mají tuto hru v oblibě nebo jí spíše hltají tak jako já a další tisíce fanoušků.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kult! I kdyby někdo natočil sebelepší remake, tak na tento Tarantinovský Pulp nebude mít nikdy nikdo! Skvělé! Ještě dnes si ho pustím.

Edith Piaf (2007)

Jeden z nejlepších filmů, který jsem dosud viděl. Tento film Vám možná pozmění i pohled na svět. ,,Pro koho pletete ten svetr? Pro toho, kdo ho bude chtít nosit." :)

Pokrevní bratři 2 (2009)

SKvělé pokračování kultovní jedničky. Dle mého dost dobré pokračování. Líbilo se mi téměř vše. Nápad, herci, nostalgie.

Pokrevní bratři (1999)

Tak tento film jsem viděl poprvé když mi bylo již nevím kolik. Ovšem, na tento film se vždy rád podívám. Perfektní scénář, úchvatná atmosféra a navíc role geniálního Willema Dafoa a dalších. Prostě plný počet hvězd.