Cyranův ostrov (2009) (seriál)

Opět další blbina, na které se kritici vyřádili a uvědomělí snobáci neuznali, že vlastně celou tu dobu, co se dívali, tak se něčemu v hloubi duše smáli, Ale je to přeci Mládek, tak se nebudeme smát. Jste ubožáci.

Carrie (1976)

Na svou dobu geniální film a ještě geniálnější na dobu dnešní. Ten příběh miluju a tento snímek ho jediný celkem dobře vystihuje.

Carrie (2002) (TV film) odpad!

Takhle zkur*it kultovní příběh Carrie... Jak si mohl autor tohoto snímku vůbec dovolit měnit konec příběhu Stephena Kinga???? Asi tomu před lety chyběl happy end že???

Carrie (2013)

Nevím, ale představoval jsem si to trochu jinak. např. nepochopím proč se příběh musel nutně přesunout do dnešní doby. Carrie má být plachá, nesmělá až odpudivá dívka, kterou poznamenala výchova její fanatické matky. Tento snímek je hodně odkloněn od původního snímku a hlavně od knížky. Představoval jsem si to trochu jako nově natočenou Mlhu, která se drží snad i dialogy knížky. Tento film nemohu ohodnotit na víc jak jednu hvězdu. Jediným důvodem, proč nedávám odpad je fakt, že na konci nenastal happy end, který jsem vzhledem k trapnosti tohoto snímku téměř očekával. Opravdu si umím příběh který napsal king představit přesně slovo od slova ve filmovém zpracování. Dokonce i vyprávění těch, kteří přežili v průběhu filmu. R. I. P. Carrie White

Kameňák 4 (2013)

film sice nic moc, ale bylo znát, že jej nedělal Troška. Hlody cikánů byly super a tím pádem dávám o hvězdu navíc :D Jinak pro vás vy znalci... Pusťte si oko náročného diváka ať je dušička spokojená.

Elvis (1979) (TV film)

film se celkem podařil ale plný počet dát nemohu. šlo o dosti zkreslený pohled na jeho život. Ale Kurt Russel vystihl elvise líp jak kdokoliv jiný

Černá Dahlia (2006)

hodnocení ,,sračka" bohužel není v nabídce....

Rocker (2008)

je to sice taková ptákovina že tomu není rovno, ale na večerní relax po nevydařené romantické schůzce je to perfektní :D