Dárek do cely č.7 (2013)

Korejský I Am Sam. Akorát mnohem roztomilejší a dojemnější. Taky po korejsku mnohem víc ujetý a nepravděpodobný, ale no a co?

Transformers (2007)

Guilty pleasure jako blázen, nechápu, že jsem se tomu vyhejbal tak dlouho. Bay v tý nejlepší formě, nepočítám-li Skálu samozřejmě!

Wolverine (2013)

Komiks to sice slušně překrucuje, ale koukat se na to dalo dost v pohodě. Teda až na toho transformera na konci...

Poslední dny na Marsu (2013)

Vesmírní zomboni ve filmu plném pohodových dekompresí. Jako proč ne, hlavně nečekat žádnej zázrak. Druhej Europa Report se nekoná, spíš je to taková ptákovinka.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Hodnocení první série = 100%! Bohužel každá další série = -10%. Nebo spíš mínus pět, nebo sedm ... prostě to jde do kopru! :-(

Beullaindeu (2011)

Korejská verze Čekej do tmy, smíchaná s reklamou na Peugeot - nejlepší zahraniční auto pro korejský záporáky!

Legenda o Mulan (1998)

Je to dobrý, ale taková Pocahontas je mnohem lepší, už jen co se kvality songů týče. Dost dobře nerozumím tomu, jak může být mezi těmihle dvěma filmy tak propastný rozdíl v hodnocení. 3-4*

Mutant (2006)

Strašnej multižánrovej blázinec, ale prostě perfektní!

Yongseoneun eupda (2010)

Celou dobu jsem si myslel, že jde jen o lehce nadprůměrnou kriminálku, ale po finálním WTF momentu a konci filmu musím dát za plné kule!

Pokémon (1997) (seriál)

Podle mě zbytečně podhodnocenej seroš, Myslím, že většina "hodnotících" akorát kdysi viděla jeden dva díly v telce a jejich "odpad!" tady je spíš taková póza.