• Krátkometrážní

Cashback (2006)

Další film, kterýmu jsem nepřišel na chuť. Zábavné za 3*, ale ty jeho řeči byly kolikrát tak nudný, že musim jednu sebrat...

Roming (2007)

2,5* To zamíchání eposu mi tam prostě nesedělo. A k zasmání toho taky nebylo moc.

Svatba na bitevním poli (2008)

2,5 * Frikulínovej kněz byl jak z Kameňákova. Docela vystihl povahu filmu.

Persepolis (2007)

3,5* Nezískala si mě ani animace, ani příběh. To, co chtějí autoři vyslovit, je jistě závažné, ale mně to místy připadalo příliš průhledné a (pro film příznačně) černobílé.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak tenhle nejlepší seriál všech dob zas tak vtipnej neni. Jednou z jeho mála předností je jeho délka. (Zhlédnuty tři díly)

Big Lebowski (1998)

Po hodině jsem to vypnul a hned jsem se odebral sem, abych zde vypsal své pocity a dal 3* (především ze slušnosti za tu část filmu, kterou jsem ještě neviděl). Přečet jsem si ale, jak to všichni chválí a řikám si, dej mu ještě šanci. Ještě asi dvakrát jsem to stopnul s tím, že bych mohl dělat něco zábavnějšího. Ale teď mi tu jedou závěrečný titulky a já mám radost ze své vůle.____Asi to byl druh homoru, kterému nerozumím, nemám pro něj cit. Tím pádem z toho zbyla jen jednoduchost: chudák Dude má jeden problém za druhým, Walter se v závěru rozbrečí, Donny je otloukánek atd. Nezasmál jsem se snad ani jednou.____Řekněme, že každý má nějaký film, který mu nesedne, nepochopí autory a tak podobně. Tak v mém případě je Lebowski jeden z nich.

Madagaskar (2005)

Asi jeden z nejslabších animáků, který jsem viděl. Pár scének povedených, ale víc hluchých míst. Vložky z Horečky sobotní noc a Americké krásy byly úsměvné... "Úsměvná" je ale pro animovanou komedii málo.