• Krátkometrážní

Iron Man (2008)

Po půl hodině si říkám, jestli to není jiný film, že tam žádnej Iron Man neni. Za to je tam superšikovný prezident zbrojovky, který umí na koleni spíchnout to, co jiní nedokáží ani v laborce. Nějak to nedokážu přejít mávnutím ruky.

Spider-Man (2002)

Já vím, byli to supersilní superhrdinové, ale scéna s kabinkou lanovky v jedné a krásnou MJ v druhé ruce, to už na mě bylo moc. A pětkrát se opakující záběr výbuchu oken pod balkonem, granát, co "sežehne" na troud pouze vybrané kolegy z představenstva, absence historie obleku, který si S. asi spíchnul sám, to mi taky moc nevonělo. Možná by to bylo na 3*, ale v tuhle chvíli dávám pouze 2.

Rallye smrti (2008)

Jaj, to byl happy end sladkej jako cumel. 2,5* a ta půlka je za destrukci Nebojsy.

Faust (1913)

Bez doprovodného zpěvu jsou to jen zdlouhavé záběry na někoho, kdo otvírá a zavírá pusu.

Zub za zub (1913)

3+1 Spíše nostalgické, ale jedna hvězda navíc za závěrečné trhání zubů bandou naštvaných chlapíků

Sokové (1911)

Jde o nesestříhané torzo, nechronologické záběry jsou v dnešní době velmi působivé. Ač tak nezamýšleno, velmi zajímavý snímek.