• Romantický

Komapseumnida (2007) (seriál)

Krásny príbeh, naozaj nádherný seriál.. Bom bola úžasná a scény s dedečkem pobavili. Záver bol veľmi pekne vymyslený. Komapseumnida na mna v celku pôsobil príjemne a musím sa priznať, že mi bude chýbať. Teda odomňa jednoznačne plné hodnotenie : ))

Před půlnocí (2013)

Na úvod musím povedať že predošlé dva filmy som nevidel, ale niekedy v budúcnosti sa k nim určite dostanem. S počiatku som sa pri filme nudil a čakal na niečo na nejaký impulz ako sa to bude ďalej vyvíjať. Po asi pol hodine som to vzdal a plne sa ponoril do deja filmu. Before midnight ma zaujal svojou atmosferou, inteligentnymi dialogmi, nechýbal humor a hádky a následné uzmierovanie hlavných postáv nemali chybu : )

Dědicové (2013) (seriál)

Musím sa priznať, že po pilote som mal chuť The Heirs vzdať, vypnúť, zmazať... prvé diely v Amerike mi prišli dosť slabé a odveci ale našťastie som mu dal šancu aj kôli sympatickej Park Shin-hye :) V momente keď sa dej vrátil späť do KR to bolo opäť ono vyzdvihujem zaujímavé prostredie, hlavných hrdinov, tiež skvelý OST, a záver tiež nebol špatný :)) Aj napriek tomu, že v seriály boli slabšie momenty nemôžem si pomôcť a dávam plné hodnotenie :) http://www.youtube.com/watch?v=bHvg9q-sjNc&hd=1

Yeonae shidae (2006) (seriál)

Som vďačný a šťastný, že som sa k tomuto seriálu dostal. Alone in love je pravdepodobne najlepším ázijským seriálom aký som videl. Po poslednom dieli ma zaplavili pocity smútku, radosti a melanchólie, lebo viem že niečo takéto už nikdy neuvidím. Nejde o obyčajný seriál ale o masterpiece. Absolútne výnimočný výtvor so skvelou atmosférou, dialógmi na úrovni, jedinečným silným príbehom, úžasnými hlavnými postavami. Herecký výkon Son Ye-jin nekomentujem ona je skvelá proste všade :)

Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)

Milujem korejske filmy a serialy, su proste uzasne, maju co ponuknut a tiez su nabite emociami. Personal Taste bol jednym z nich stravil som pri nom 16 prijemnych vecerov, chytil ma od prveho dielu. Zaujal zazivnym pribehom, nechybali vtipne momenty a moja oblubena Son Ye-jin v hlavnej ulohe bola dokonala. http://www.youtube.com/watch?v=JzGa1RjVq8c&hd=1 :))

Shineui (2012) (seriál)

Tak tento serial ma po par dieloch uplne dostal. Skvelo vymyslena zapletka s dierou v case, zasadenie plastickej chirurgicky do starej doby. Zaver sa mi tiez velmi pacil. Hlavne postavy ci uz kladne alebo zaporne boli super ! A soundtrack sa mi tiez pacil ;) Nemam co vytknut Faith odomna dostava plne hodnotenie.

3-iron (2004)

Tento film sa mi strasne pacil bolo to tak zvlastne, neobycajne obcas zabavne a tiez s hlbokou myslienkou. Scena v zavere bola majstrovskym kuskom, slova neboli vobec potrebne. Nadherne...

The East (2013)

The East je filmom od ktoreho som necakaval vela, myslel som ze to bude taky priemer nevidel som dokonca ani trailer viacmenej som sa prenho rozhodol iba preto ze v nom hra moja oblubena Brit ale to co som videl mi vyrazilo dych. Vyborna tema, ktora stoji za zamyslenie, skvele spracovanie a silny pribeh, ktory na mna zaposobil. Vykon hlavnej predstavitelky musim tiez samozrejme vyzdvihnut. Za posledny cas rozhodne najlepsi film aky som videl.

Rychle a zběsile 6 (2013)

O nieco slabsie ako 5, ale rovnako nabite akciou. Miestami napinave so skvelou atmosferou. Najviac potesil navrat Michelle, uz teraz sa nemozem dockat 7 dielu :) Ale plne hodnotenie dat nemozem to by nebolo fer voci Rychle a zběsile 5

Na dřeň (2012)

Rust and bone na mna ohromne zaposobil svojim jedinecnym pribehom plnym zvratov a s uzasnou Marion v hlavnej ulohe. Neocakaval som od neho prilis v podstate nic dostal som sa k nemu nahodne a cele dve hodiny som sa nemohol otrhnut od obrazovky. Neuveritelny filmovy zazitok a jednoznacne moj film roka.