• Životopisný

Skandál po anglicku (2018) (seriál)

Hugh Grant v jiné poloze, než ho známe a moc mu to svědčilo, příběh sám o sobě je neskutečný, občas obsahuje scény jak z Monty Pytona, pořád jsem si musel upomínat, že je to podle true story

Fotograf (2014)

Není to nezajímavé, některé momenty jsou úžasné, některé slaboučké, nejde o klasickou krimi, ale i tak - nesrozumitelný a otevřený konec je pro mě velké mínus

Čaroděj ze země lží (2017) (TV film)

Vypráskaná rodinka, synové jako pavko morozov, žijou v přepychu, nic netuší, tátu napráskají aby si pomohli a matku z nepochopitelných důvodů zavrhnou, De niro dělá na Wall street klasiku, určitě nebyl sám, až na de nira a michelle pfeiffer nudné ksichtos

První člověk (2018)

Excelentní od začátku do konce, už jsem myslel, že amíci neumí filmy, když už jim ani ty komiksy nejdou

Ztratili jsme Stalina (2017)

označení komedie na tuhle , nejspíš satiru, nesedí, ale téměř dokonalé, postavené bohužel na historických reáliích, a Žukov ? - no comment !

Komuna (2016)

Skvělý manželský trojúhelník zasazený do utopického soužití komuny, občas hodně nepravděpodobné, ale skvělá Trine za koukání stojí, její rozpad je dokonalý

Dokonalá loupež (2018) odpad!

Divím se, žejsem vydržel 15 minut, trapné silácké žvanění, Butlerovi dochází asi prachy

Bosch - Season 4 (2018) (série)

Bosch is back, po slabší třetí řadě absolutní pecka, ikdyž Bosch se svým kalhoty vytaženými pod bradu občas připomíná skauta

Avengers: Infinity War (2018) odpad!

tak to je hustá pitomost, taková nablblá počítačová hra se špatnými efekty, díky letu do US shlédnuto s podřimováním, už to sbalte

Black Panther (2018)

neskutečná, asi korektní, pitomost, co ale dělat na dlouhém letu