Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jednu hevězdičku z fandovství, druhou za opravdu nekončící akci, po celou dobu, a třetí za Kristenin zadeček :) Ale mohlo to být lepší, mnohem lepší, kdyby měl člověk trochu lepší orientaci, co se na tom plátně děje. Občas to prostě naprosto ujelo a hlavně mariňáci si nezasloužili jen 3 minuty existence :))

Příběhy hvězd (2006) (seriál)

Epizoda o Tomovi Cruisovi ve mně zanechá památku navěky....Velmi trefné, až drze vetřelé. Prostě si ho dali :))

Dogma (1999)

"I Bůh má smysl pro humor"...Bavil jsem se od úvodních omluv všem, až po finální masakr. A navíc mám "Mlčenlivého Boba" rád :)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

To je prostě Quentin, jak ho mám rád. A že se zase hezky vyřádil...Jen ty hromady hovadin, co ve filmu ty ženský nakecaj mě nutí ubrat na 4*

...a bude hůř (2007)

Chvíli se do toho člověk dostává, ale pak vás to prostředí prostě pohltí. Volba kamery dodává na surovosti a autentičnosti a já už asi vím, co je to známka punku :)

23 (2007)

Jim na to má, Joel se s tím popral obstojně a snad jen ten turbokonec mi trochu zkazil celkový dojem. Jinak ale film kvalitní, o číslo jako takové vlastně ani nejde, spíše o to, jak se jím může někdo stát posedlým. 65% s klidným svědomým, že jsem se na to dokoukal i s takovou kocovinou, co zrovna mám.

Wacky Races (1968) (seriál)

Mutley to táhne na šest :)

Most do země Terabithia (2007)

Neskutečné překvapení, které jsem si nechával, nevím proč, tak dloucho ucházet... O tom, jak je krásné mít hlavu v oblacích, jak krásné je dětství, když povolíte uzdu fantazii a nenecháte se srazit okolím na zem a taky o tom, že s reálným světem je třeba počítat. Často jsem se během filmu nacházel. A dostalo mě to tam, kam mělo...

Ruiny (2008)

Na rozdíl od ostatních hororů daného typu překvapující herecké výkony. Atmosféra se taky vydařila a sexy bloncka taky nechybí...Spokojenost :)