Amador (2010)

Film je sice trochu ospalejšího ražení a neškodilo by mu, kdyby se hlavní hrdinka občas trochu rozčílila nebo aspoň vykonala rychlejší pohyb, zato námět je fakt neotřelý a to rozuzlení vám prostě sebere vítr z plachet. A místy jsem se i zasmála. Vtip se skrýval tam, kde bych ho tedy nečekala.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Semir je nesmrtelnější než Chuck Norris, nejradši se pere visíc na jeřábu nad dálnicí a jezdí rychle a zběsile. Kobra 11 je prostě legenda a jakkoliv je to odtržené od reality, podáno s typickým vtipem se z toho často vyvrbí fajn oddechovka.

Doktor Strange (2016)

Kterak se z egoistického sobce pokorný služebníček stal. Haha, málo uvěřitelná pohádka.

Cesta za vítězstvím (2006)

Takových filmů jsem viděla už podezřele mnoho. Ne že by byl vyloženě špatný, ale nějaké divácké překvapení aby tam člověk pohledal. Prostě je to tak dlouho "napínavé", až to napínavé vůbec není.

Holky z porcelánu (1974) odpad!

Někdo tomu říká hraní, já tomu říkám snůška hysterických výlevů.

Bába z ledu (2017)

Vlastně ani nevím, co jsem od toho očekávala, ale zklamalo mě to. Bylo to takové ploché, všechno moc zjednodušené a černobílé a nakonec celkem o ničem. A s ponaučením ve stylu "Ten, kdo nesnese slepici na stole, je sobec beze smyslu pro humor" moc nesouzním.

Slídil (2014)

No fujtajbl. :-)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Škoda jen toho velmi klišoidního konce, jinak to byla výborně akční exhibice, kterou táhne Vin Diesel. Tradiční blbosti obsažené v akčních filmech mi tentokrát vůbec nevadily a naopak vcelku fungovaly.

Velký dar (2017)

Život není jen o výhrách a prohrách, život je hlavně o kompromisech. A to tady bylo pěkně zobrazeno.