• Romantický

Co ty jsi za číslo? (2011)

By som pokrájala tehličky CH. E. a dala by som si ich na raňajky, obed aj večeru :)

Druhý život (2011) (seriál)

Z tých desiatich minút (čo som videla) som vypozerala a odpozerala: omnoho lepšia kamera (aj keď sem-tam neefektívna), hudobný podmaz, herecké výkony - všetko v porovnaní s Nevinnými. Ktovie, čo by som ešte zachytila, keby som pozerala dlhšie, ale stále to nestačí na hviezdičkové hodnotenie. Či áno?

Ďábel (2010)

Zaujímavé obsadenie, "dobré" charaktery, milý devil a fachčiaca atmosféra bez nejakých obrazových zbytočností, aj keď si sem-tam ťahali vysvetlenie z päty, ale budiš. Ako výsledok nesklame.

V cizí kůži (2011)

Takýto druh (ne)humoru radšej už nie.

Nevinní (2011) (seriál)

Po pilote: Hrozivo amatérska kamera /tu som si to všimla dokonca aj ja/ - nerozumiem ani výberu hudobného dramaturga /??/ - hlavná hrdinka asi nepozná slovo výraz /ba hej, podobala sa na Bellu v jej najhorších časoch/ - hlavný hrdina Patrik bez duše /až na ten zvodný pohľad na ženskú, ktorú ani nechce??/ - hláška "toto šťastie je nič oproti tomu, keď budeš ozaj moja" (ktorá očividne nesedela do úst, ani nikde) + frekventovaná veta "ty za to predsa nemôžeš" verzus dobre podaná sestra Terézia, sestra Mária, ujo Peter, mama Bauerová, zaujímavé paradoxy a občasná svetlá myšlienka (v inak veľkej tme) = jedno veľké klišé a scenáristická neinovatívnosť + ´utopme všetko v láhve chlastu´ + bože, tá babka je dobrá! :)) PS: kedy sa podaktorí zbavia tej strojenosti a kŕča?? veď to musí byť nepohodlné... UPDATE po tretej 2dielnej časti: dialógy a ľudia sú tak zamrazení, kamenní, až mám pocit, že skameniem s nimi... brrr - sama sebe sa čudujem

Velká rozhlasová revue (1938) (TV film)

Toto je niečo úžasné. Zaberá to v každom zmysle. Hlavne, keď tak božsky vyspevuje pri mikrofóne :D

Labyrint lží (2008)

Tak inteligentný film s prepracovanými dialógmi a dobrým načasovaním som už dlho nestretla. Ridley Scott u mňa boduje a "Hani" tiež tak.

Tarzan (2003) (seriál)

Stojte pri mne všetci svätí, ale... ja som urieknutá, pod vplyvom voo-doo či čo :) Teraz vážne, seriál má vážne trhliny - potrebuje zaplátať (a tých záplat by bolo!), ´trošičku´ predvídateľné dialógy (čo už), ale čo je podstatnejšie má parkouristu - celkom k svetu mladík, mladú, odťažitú, no úlohy dobre sa zhostiacu Sarah, zlého uja zo Stargate (juj!) a pôvodne znenie, pri ktorom si zdokonaľujem jazyk. Suma sumárum - naozaj som asi pod vplyvom. Škoda, že tejto mini drogy nebude viac.