Sedm životů (2008)

Haterz to nemusia, no každý normálny človek trošku rozmýšlajúci nad svojím životom ten film miluje!!! Will Smith je pán herec a opäť dobre investoval peniaze... Rosario Dawson je okúzlujúca, Woody ako vždy skvelý a k Michaelovi Ealymu - Mohol si vybrať Will lepšieho brata ako on??? Ten príbeh je postupne veľmi dobre spracovaný a pozerá sa naozaj fantasticky! //99%//

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Pomáhajú ľudom, ktorý si to naozaj zaslúžia a je to veľmi pozerateľné - takže 4*

Street Kings (2008)

Filmov z podobným príbehom je kopec a je aj ďaľším z filmov vykreslujúcim špinavosť Los Angelesskej polície ale na toto sa dá pozerať až do konca... mňa veľmi zaujalo gangsta prostredie, Terry Crews, Forest a The Game. Inak Keanu Reeves v jednej zo svojich najlepších rolí!!! //85%//

Štěstí na dosah (2006)

Ďalší Will Smith's Movie ktorý vás určite rozchveje a navnadí do Života! Až na zopár nudnejších pasáží absolútne geniálny film!!! A takisto súhlasím s názorom POMa že človek, ktorý si za mlada niečím podobným sám neprešiel, by to takto dokonale a dôveryhodne nezahral...

Já, legenda (2007)

Možno sa z toho dalo vyžmýkať viac ale mňe to úplne stačilo - asi preto že už zopár rokov zbožňujem a obdivujem Willa Smitha! G.E.N.I.U.S.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Film vás rozhodne osloví, prebudí a povzbudí... Je pozerateľný po všetkých stránkach filmu a aj Český dabing je super! K hereckej zostave nemám slov! Skvelé!

Já, robot (2004)

Nová generácia Will Smith's Movies je fascinujúca... Aspoň pre mňa!

Správné styky (1997) (TV film)

Jeden z filmov môjho detstva - jednoduchý rodinný film na víkend - pre mňa úplne postačujúci a okúzlujúci - M.C. Hammer je skvelý a deti fakt otravné takže super - úplná blbovinka, no pre mňa jeden z nezabudnuteľných filmových zážitkov z detstva... Po rokoch som to viel opäť a stále ma to baví... 4* dávam preto, že si nemyslím že je to až taká sračka a zároveň trošku vylepšil to strašné hodnotenie! Inak //40%//

Rosemary má děťátko (1968)

Dejová línia zvládnutá super a bez debaty jeden z top hororov v histórií čo sa týka zaujatosti príbehu, pomalý dej, filmu asi len prospieva a rozvíja napätie, ale akosi neprekročilo hranice strachu a to je v horore to najpodstatnejšie... Z toho vyplývajú mínusy - Skutočnosť že po celý film som od deju očakával prelom, ktorý sa nestal a tak som akosi necítil strach a prekvapivý koniec ktorý bol asi o 50 decibelov vyššie ako dovtedajšia plynulosť dejovej línie... Takže fakt veľké BOOM ale pre mňa určite nie tak okúzlujúce... Dalo by sa tam toho vylepšiť mnoho //60%//