Wanted (2008)

Výborný snímek praskající ve švech akčností, má spád, je parádně nereálný, dobře obsazený, naprosto úžasný únik z všedního stereotypu.

Narušení (1999)

Výborně obsazené drama, kterému s nadhledem kraluje Angelina Jolie, přičemž ostatní herečky vkusně sekundují. V prostředí psychiatrické léčebny se setkáváme s polámanou duší a myslí, které bují naprosto normálními touhami a bolestmi. Mezi vším tím duševním haraburdím a psychickou temnotou probleskuje z Angelininých očí jako poslední paprsek naděje syrová příčetnost.

Smrt panen (1999)

Mrazivě reálná sonda do křehké duše náctiletých a jejich rodičů, kteří jako by si neuvědomovali, jak moc bylo jejich mládí stejné. Život, jak se vám líbí - láska, radost, sex, zklamání a bolestivé východisko z nedýchatelného ovzduší. Moc zajímavá podívaná.

Samec (2009)

Míra stupidity tohoto snímku je téměř neúnosná. Jedno klišé přebíjí druhé, do toho všeho se motá netalentovaný Kutcher v kšandách a náušnicí v uchu, děs. Jedna hvězdička je za Anne Heche, která vypadá na svá léta více než dobře a stále to (se) umí prodat.

The Real L Word (2010) (pořad)

Jediným pojítkem reality show TRLW a seriálu TLW je jejich primární téma - lesbičky a jejich život. TV pořad není sestrou ani bratrem původního seriálu, je spíš kulhající sestřenicí z třetího kolena, neuškodila by mu větší dynamičnost, dramatičnost a vtipnost. Je to prostinká „kukanda“ do obýváku pár úspěšných žen žijících v LA. Musím uznat, že protagonistky mají něco do sebe a pořad může být poměrně snesitelná výplň sychravých večerů.

Saltová (2010)

Velká očekávání většinou přinášejí nemalé zklamání. Bohužel stalo se tak i tentokrát. Zpočátku slibné téma krachlo na přemrštěnosti a nedokonalosti. Nemluvím o nereálných akčních scénách, na ty se svým způsobem všichni těšíme, proto chodíme do kina, chceme být vytrženi z reality, mluvím o neukončenosti děje a nelogičnosti některých scén, nakonec si z celého filmu pamatuji jen: PRÁSK, BUM, PRÁSK, skvělou Angelinu (jen za ní 3*), PRÁSK, BUM, konec?

Jedině ona (2010)

Just Wright je typická americká komedie, tedy mapuje Lesliinu (hlavní hrdinka) cestu za americkým snem, je silně předvídatelná a končí happy endem. Třemi hvězdičkami věnčím skvělou Qeen Latifah, která si vždycky najde způsob, jak mě rozesmát a také oceňuji možnost opět spatřit Pam Grier, i když ta růžová mi k ní příliš nesedí :)