Pán plamínků (1990) (TV film) odpad!

Film vyšel v 1990. To byl národ tenkrát z StBáků tak zblblej, že věřil všemu. I kovanému komunistovi Uhdemu

Vrah od Green River (2004) (TV film)

Film mi připadal jako prodloužené televizní noviny

Princ Egyptský (1998) odpad!

Nechtějte po mně, abych shlédl tu už asi několikatisící židovskou slátaninu. Nakonec jsem to udělal. A výsledek? Nezklamal mě. Amíci si zas upravili dějiny podle svých nosatých šéfů

Radikální řez (1983)

Co mi nejde do hlavy, že cituji: O romském prostředí a mentalitě nevzniklo u nás mnoho filmů. a Vyšetřovatel se seznámí s půvabnou romskou dívkou. Ale ve filmu se mluví pouze o cikánech. To ta Havlova cenzura dostala rychlý spád

Rudý škorpion (1988)

Úsměvné. Chybí tam už jenom guvernér Schwanzenegger

Tajný policista (1964) odpad!

To, že tam hraje Lino Ventura ještě neznamená, že budu plýtvat hvězdama. Film stál za úplný hovno a připomínal mi trochu Konec agenta W4C, který byl taky pěkná sračka

Dětinské hry dospělých (1990) (TV film) odpad!

Chudák chlap, si jednou vrzne a už ani není schopen si v letadle sundat zimník

Beznaděj (2006) (TV film)

Taková úsměvná horor. A Bůch je láska, sláva Ukrajině, Amen

Odsouzení (2010)

Film o tom jak absolventka Plzeňských práv, spolužačka Bendy a Grosse bojovala za osvobození svého buranského debilního bratra. Povedlo se. Doktorka práv se po skončení filmu dál věnovala své původní profesi, myčky nádobí v hospodě. Pro zajímavost, vedlejší roli dcery odsouzeného hrála slavná miss Ameriky

Armageddon (1998)

Jediný film s plešounem na který se dá koukat. Ale kvůli plešounovi to určitě není